Stüssy та Dries Van Noten випустили лукбук колаборації

Stüssy та Dries Van Noten представили лукбук спільної колекції Holiday ‘22. Речі поєднують в собі характерні для Stüssy силуети та фірмові абстрактні візурунки Dries Van Noten

До колекції ввійшли університетські бомбери, класичні та джинсові костюми, худі з нашитими підвісками, сорочки, довгі плащі, куртки, принтовані футболки, светри та шорти. Всі речі доповнили акцентними принтами у яскравих кольорах, а також масивними нашивками, звичними для речей Stüssy.

Речі з колаборації Stüssy та Dries Van Noten будуть доступні з 18 листопада на сайтах Stüssy та Dries Van Noten, а також у магазинах Dover Street Market.

На початку листопада Stüssy та Dries Van Noten показали тизер спільної колекції з басистом Red Hot Chili Peppers Флі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Stüssy (@stussy)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Stüssy (@stussy)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Stüssy (@stussy)

Stüssy — каліфорнійський бренд одягу, заснований на початку 1980-х Шоном Стуссі. Спочатку команда створювала одяг для серферів, але бренд швидко набув популярності серед молоді з різних індустрій, у тому числі з індустрії хіп-хопу.

Перші магазини в Європі Stüssy відкрив у 1988 році. Тепер на рахунку бренду 28 точок по всьому світу, включаючи новий магазин у Парижі.

Dries Van Noten — однойменний бренд бельгійського дизайнера Дріса Ван Нотена, який запустився в 1986 році. Дизайнер створює речі простого крою, які поєднуються з авторськими абстрактними принтами, єтнічними мотивами та яскравими орнаментами.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis