Суд присяжних визнав Ембер Герд винною у наклепі на Джонні Деппа

У місті міста Ферфакс, штат Вірджинія, завершився суд щодо справи Ембер Герд та Джонні Деппа. За результатами слухань суд присяжних визнав актрису винною у наклепі на Деппа та зобовʼязав її виплатити акторові 15 мільйонів у якості моральної компенсації, пише The New York Times. Слухання тривали шість тижнів

Присяжні дійшли висновку, що Герд здійснила наклеп на Деппа, назвавши його «публічною фігурою, яка уособлює домашнє насильство». Також присяжні постановили, що один з адвокатів актора оперував неправдивою інформацією про Герд, через що, Депп має виплатити їй два мільйони доларів.

Суддя обмежив суму компенсації, яку визначили присяжні, відповідно до законодавчих обмежень. Тепер підсумкова сума, яку Герд має виплатити Деппу становить 10,35 мільйона доларів.

«Найбільше я розчарована тим, що цей вирок означатиме для інших жінок. Це повна невдача, яка повертає нас назад у часи коли жінку, яка виступила з заявою, можна було публічно принизити. Це також нівелює ідею про те, що до насильства проти жінок слід ставитися серйозно», — написала Герд у Твіттері після завершення суду.

https://twitter.com/realamberheard/status/1532083776741842945

«Головна мета цієї справи — розповісти правду незалежно від кінцевого результату. Правда — це те, що я винен своїм дітям і кожному, хто підтримував мене. Нарешті я розібрався з цим і почуваюся спокійно», прокоментував судовий вирок Депп.

Актор позивався до Герд через статтю 2018 року у The Washington Post, у якій актриса звинуватила колишнього чоловіка у домашньому насильстві. Актор назвав цю інформацію наклепом та висунув вимогу виплатити йому 50 мільйонів доларів моральної компенсації.

Під час судових слухань Депп стверджував, що саме Герд застосовувала до нього фізичну силу. У відповідь актриса подала позов до Деппа на 100 мільйонів доларів. 

Що треба знати про судовий процес між Деппом та Герд

Ембер Герд звинуватила Джонні Деппа у домашньому насильстві у травні 2016 року. За словами актриси, Депп неодноразово бив її, кидав у неї пляшками, намагався задушити подушкою, примушував відмовлятися від певних ролей та ревнував до колег за знімальним майданчиком.

У серпні 2016 року пара уклала угоду, згідно з якою Депп має виплатити Ембер сім мільйонів доларів компенсацій — актриса натомість погодилася відкликати позов про домашнє насильство. У 2017 році актори розлучилися, але рік потому Герд опублікувала колонку в The Washington Post, де знову розповіла про насильство з боку Деппа.

У 2019 році Джонні Депп подав позов проти актриси за наклеп та висунув вимогу виплатити йому 50 мільйонів доларів компенсації за неправдиві звинувачення.

У листопаді 2020 року студія Warner Bros. розірвала контракт з Деппом — актора зняли с ролі лиходія Ґелерта Ґріндельвальда в третій частині франшизи «Фантастичні звірі».

Студія оголосила про своє рішення через кілька днів після завершення суду між актором та британським таблоїдом The Sun. Депп позивався проти видання через матеріал 2018 року, в якому його звинувачували у насильстві проти Герд.

2 листопада 2020 року Вищий суд Лондона відхилив позов Деппа, а також постановив, що всі матеріали таблоїда «були правдиві» та підтвердив 12 з 14 випадків насильства з його боку.

На початку 2020 року таблоїд Daily Mail опублікував запис розмови Деппа й Герд, у якій актриса зізналася у побитті колишнього чоловіка.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis