The Weeknd незадоволений розвитком сюжету серіалу «Ідол», у якому грає головну роль. Проєкт перезнімуть

За інформацією Deadline, на думку The Weeknd шоу набуло «надто феміністичної перспективи» й персонажка Лілі Роуз Депп отримала більше уваги ніж його герой. Відомо також, що режисерка Емі Саймец («Атланта», «Дивні дива») покинула проєкт. The Weeknd, Депп та співавтор проєкту Сем Левінсон («Ейфорія») працюватимуть над шоу і надалі

«Креативна команда “Ідола” продовжить створення візії шоу, вони вже визначилися з новим творчим напрямком. Ми влаштуємо додатковий кастинг та за потреби змінимо команду, щоб найкраще втілити нові ідеї. З нетерпінням чекаємо вдалого моменту, щоб поділитися новою інформацією», — розповів Deadline представник HBO, який займається виробництвом шоу.

Видання уточнює, що команда проєкту встигла відзняти 4-5 епізодів з запланованих семи.

Сюжет «Ідола» розгортається довкола попспівачки (Лілі Роуз Депп), закоханої у таємничого власника клубу в Лос-Анджелесі (The Weeknd), який очолює таємний культ. 

The Weeknd став співавтором та виконавчим продюсером серіалу.

На початку квітня The Weeknd випустив кліп на трек Out Of Time з альбому Dawn FM, що вийшов у січні цього року. Відео вийшло з обмеженням для російських користувачів YouTube — переглянути його на території країни не можна.

При спробі відкрити кліп у користувачів з’являється повідомлення про те, що «власник відео заборонив його перегляд у цій країні». Відео також немає у результатах пошуку на YouTube.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis