ТікТок дозволить зберігати треки до плейлистів на Spotify та Apple Music

ТікТок активував функцію «Додати трек до музичного застосунку», пише AppleInsider. Наразі опція доступна користувачам Великої Британії та США, згодом китайська платформа відкриє її для підписників по всьому світу

До тіктоків з музикою додали кнопку, яка дозволяє додавати композиції, що там звучать, до користувацьких плейлистів на Spotify, Apple Music або Amazon Music.

Нова функція існуватиме окремо від застосунку TikTok Music, музичного стримінгу, який наразі працює в Австралії, Бразилії, Індонезії, Мексиці та Сингапурі.

Колаж AppleInsider

За інформацією Variety, ТікТок ще остаточно не узгодив умови спрівпраці зі Spotify, Apple Music або Amazon Music. Але відомо, що наразі не йдеться про грошові компенсації з боку китайської платформи.

13 листопада 2023 року уряд Непалу заборонив використання ТікТок в країні. На думку непальської влади, китайська платформа «порушує суспільну гармонію в державі».

«Уряд вирішив заборонити TikTok, позаяк існувала потреба у регулюванні використання соціальної медіаплатформи, яка порушувала соціальну злагоду, доброзичливість і живила потік непристойних матеріалів», — пояснив міністр іноземних справ Нараян Пракаш Сауд.

Чиновник додав, що «для прозорості його уряд просить усі соціальні мережі реєструватися і відкривати офіси в Непалі, а також сплачувати податки та дотримуватися законів і правил країни».

Наразі незрозуміло, що чи стала відмова виконати подібні запити причиною заборони TikTok в Непалі. Китайська медіаплатформа наразі не відповіла на запити медіа прокоментувати ситуацію.

З 2018 року Непалі також діє заборона на порносайти.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis