Repair Together створили серіал про інтернаціональний будівельний табір. Дивіться четвертий епізод

У вересні волонтерське об’єднання Repair Together представило документальний серіал «Село і люди» — проєкт, що розповідає про рейв-толоки та інтернаціональний будівельний табір (ІНБУТ), організовані волонтерами в Чернігівській області. Четвертий епізод «Українська толока» вже можна подивитись на YouTube

Про серіал

Режисером «Села і людей» виступив співзасновник Repair Together Олександр Кучинський. 

Перші два епізоди присвятили життю та роботі ІНБУТа: у відео показані будні учасників табору, села Лукашівка в Чернігівські області та розповідаються декілька історій іноземних волонтерів, які приїхали відбудовувати українські будинки. Героями епізодів стали не лише команда Repair Together та учасники толок чи ІНБУТа, а й місцеві жителі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Repair Together (@repair.together)

Подивитись всі епізоди проєкту можна тут.

Про четвертий епізод

Нову серію «Села і людей» присвятили історії українських толок — «старовинної традиції роботи гуртом».

В епізоді розповідається про те, як понад 100 років тому люди разом будували хати в українських селах, а також про зародження організації Repair Together, її ініціативи з рейв-толоками в постраждалих від дій російської армії селах та схожість між традиційними та сучасними толоками.

Крім того, в епізоді показаний процес створення будинків для місцевих жителів учасниками інтернаціонального будівельного табору.

Repair Together запустили інтернаціональний будівельний табір в серпні, в Іванівській громаді (Чернігівська область).

Він працював три місяці, протягом яких учасники проєкту реконструювали пошкоджене чи зруйноване житло місцевих людей. Участь в таборі взяли українські та іноземні волонтери, а роботу курували професійні будівельники.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis