Тімоті Шаламе купив книгу «Дюна», коли режисером фільму став Дені Вільнев

3 вересня на Венеційському кінофестивалі відбудеться прем’єра «Дюни» Дені Вільнева  адаптації роману Френка Герберта. Головну роль виконує Тімоті Шаламе, який почув про запуск проєкту з новин. В інтерв’ю Deadline актор розповідав, що поставив новинні сповіщення у Google на «Дюну» перед тим, як його взяли на роль, і після залучення Дені Вільнева.

«Так, це правда. Але не відразу. Студія Legendary купила права на адаптацію і почала розробку. Але коли до проєкту підключився Дені, я увімкнув сповіщення Google і купив собі книжку,  поділився процесом підготовки Шаламе.  Коли була ніч нагородження BAFTA (британська кінонагорода  Прим. DTF Magazine), один з моїх друзів Стефан Бак побачив Дені у кімнаті і погукав мене. Ми підійшли поговорити і я намагався показати себе перед ним якомога більше, але в мене не було відчуття можливої співпраці».

Актор також розповідав про взаємини з першоджерелом фільму: «Я був на половині книжки, коли отримав дзвінок, що Дені Вільнев буде головою журі Каннського кінофестивалю. Тоді я готувався до «Короля» у Лондоні. Він запитав мене, чи можу я приїхати, тому довелося швидко дочитати другу частину книги. Так і вийшло: перша частина книги гідно заповнена нотатками та моїми думками, а другу  я швидко пролетів. Потім відбулася зустріч і вона була такою приємною».

Тімоті Шаламе підтвердив, що якщо сиквел стане можливим, роль Зендаї має збільшитися: «Вона робить надзвичайну роботу і прокладає свій шлях. Вона дуже крута і є у трейлері, який має найбільшу кількість переглядів на сьогодні, Людина-павук: додому шляху нема. Не можу дочекатися цього фільму. До речі, я проклацав трейлер кадр за кадром, шукаючи підказки».

Більше про другу частину «Дюни» ми писали тут.

«Дюна» — це адаптація однойменного роману письменника Френка Герберта. Фільм розповість про життя Пола Атрейдеса — «дитини привілеїв, вихованого у сильній сім’ї». Йому треба перемогти у війні за пустельну планету Аракіс, де видобувають наркотик, що здатний продовжувати життя.

Крім Тімоті Шалеме, у фільмі знімалися Зендая («Ейфорія»), Ребека Фергюсон («Доктор Сон»), Оскар Айзек («Зоряні війни: Скайвокер. Сходження), Джош Бролін («Дедпул 2»), Стеллан Скарсгард («Чорнобиль») і Хав’єр Бардем («Старим тут не місце»).

Читайте  також:


Следите за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis