«То була радість»: Колін Фаррелл розповів про зйомки у «Бетмені» та майбутній спін-офф, присвячений Пінгвінові

У інтервʼю «Entertainment Tonight» Колін Фаррелл зізнався, що процес виробництва «Бетмена» Метта Рівза «приніс йому купу задоволення й був дуже легким попри складний грим». Актор підтвердив, що радо погодиться на зйомки у сиквелі стрічки, якщо його персонажеві знайдеться там місце. А також розповів, що робота над серіалом «Пінгвін» почнеться на початку 2023 року 

Рівз не зніматиме це шоу, він стане виконавчим продюсером та допомагатиме шоуранерці й сценаристці проєкту Лорен ЛеФранк («Агенти “Щ.И.Т.”»).

«Метт одержимий тим, що робить, він дуже педантичний. Так, він не зрежисує “Пінгвіна”, але він дуже багато працює над цим шоу й слідкує за написанням сценарію і тим, як цей серіал планують робити. І це захоплює», — коментує Фаррелл.

У інтервʼю Games Radar один з виконавчих продюсерів «Бетмена» Ділан Кларк («Війна за планету мавп»), який також продюсуватиме «Пінгвіна», розповідав, що майбутнє шоу нагадуватиме історію головного персонажа фільму «Обличчя зі шрамом». А загалом сюжет «Пінгвіна» розгорнеться під час розквіту імперії Освальда Честерфілда Кобблпота у Ґотемі та захоплення ним влади над містом.

«Це прекрасний, прекрасний персонаж, який дозволяє досліджувати вразливі місця людини. Його жорстокість очевидна, його схильність до насильства й вміння ним користуватися — очевидні, але також потрібно розуміти, що кожен з нас має слабкі місця. І дуже цікаво займатися їхнім пошуком», — описав свого персонажа Фааррелл.

Під час квітневої презентації Warner Bros. на конференції CinemaCon Метт Рівз підтвердив, що «Бетмен» виправдав сподівання студії та знімальної команди, а тому отримає продовження. Рівз повернеться до режисерського крісла, а Роберт Паттінсон до ролі Брюса Вейна.

Світова премʼєра нового «Бетмена» відбулася 4 березня. Стрічка зібрала 770,8 мільйона доларів у прокаті.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis