Дизайнер Джефф Стейпл випустить книгу «Not Just Sneakers»

18 жовтня 2022 року в американського стритвер-дизайнера Джеффа Стейпла вийде книга «Not Just Sneakers» («Не лише кросівки»). Видання, яке опублікує Rizzoli New York, підсумує майже 25-річну карʼєру дизайнера. До книжки також увійдуть статті Хіросі Фудзівари, якого вважають «хрещеним батьком» вуличної моди, та вуличного художника Futura

«Not Just Sneakers» розповість про шлях Стейпла у дизайні — від футболок, які він створював на заняттях з шовкографії у Школі дизайну «Парсонс» до знакової моделі кросівок Staple Pigeon Dunk SB з зображенням голуба, яку Джефф створив у 2005 році на замовлення Nike. Видання охопить всі найпомітніші проєкти Стейпла, а також познайомить читачів з архівними скетчами, малюнками дизайнера та матеріалами про нього з різних друкованих видань.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений jeffstaple (@jeffstaple)

5 серпня Стейпл випустить спільний з Rizzoli NFT-дроп. Кожен хто встигне купити NFT від дизайнера (усього їх створять 25) також отримає спеціальне видання книги, пронумероване й підписане Джеффом, футболку STAPLE x Rizzoli, буклет та золоту марку, яка підтверджуватиме володіння NFT.

Ціна «Not Just Sneakers» — 55 доларів.

Що треба знати про Джеффа Стейпла

У 2005 році черга за лімітованими кросівками Nike і Джеффа Стейпла вишикувалася за кілька днів — люди приходили зі спальними мішками, а в день релізу через стихійність зібрання їх розігнала поліція. Цей дроп потрапив на перші шпальти нью-йоркських видань і став прецедентом, що визначив істерію навколо кросівок на наступні 15 років, а ту саму модель у нас час оцінюють у 35 тисяч доларів

Відтоді Джефф регулярно випускає колаборації з Nike і Medicom Toys, співпрацює з fragment design, Timberland, Cole Haan та іншими брендами. Він — засновник бренду Staple Pigeon і креативного агентства Staple Design, ведучий радіошоу Business of Hype на Hypebeast, а також один з інсайдерів та експертів з вуличної моди й культури.

Докладніше про снікер-культуру, природу хайпу і ту саму колаборацію з Nike, читайте в нашому інтерв’ю з Джеффом:

«Хайп це спосіб долучитися до культури», Джефф Стейпл

У липні Стейпл став гостем подкасту «Feeling Asian», у якому поговорив з ведучими про створення Nike Dunk Low SB, свою карʼєру у вуличній моді, поточний стан снікер-культури та збереження балансу між роботою та відпочинком.  

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis