В Берліні пройдуть благодійні покази кінобалету «Водуруду» та фільму «Вусатий фанк»

Команди українського кіноклубу Ukrainian Signal та берлінського музичного фестивалю XJAZZ! організують 31 липня благодійний показ кінобалету «Водуруду». Він пройде в кінотеатрі просто неба Freiluftkino Hasenheide, розташованому в берлінському парку Хазенхайде

Початок показу запланований на 21:15 за берлінським часом. Купити квитки можна тут, а всі виручені кошти організатори перерахують на підтримку української армії.

Крім того, після перегляду фільму у парку Хазенхайде пройде паблік-ток з режисером «Водуруду» Анатолієм Сачівко та електронним музикантом Koloah, який працював над музикою до кінобалету.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений XJAZZ! (@xjazzberlin)

«Водуруду» поєднує класичну музику Миколи Леонтовича та сучасну хореографію колективу Apache Crew. Його головний хореограф і режисер, Анатолій Сачівко, вирішив показати, що композитор, якого у світі знають по різдвяному хіту «Щедрик», написав набагато більше, ніж просто відому композицію з «Один вдома».

Стрічку знімали лише взимку протягом 5 років. За реставрацією звучання Леонтовича та музичну атмосферу відповідав київський електронний музикант Дмитро Авксентьєв (Koloah, Voin Oruwu).

Сучасна хореографія і музика Леонтовича: Як Анатолій Сачівко з Apache Crew зняв кінобалет «Водуруду»

31 липня в Freiluftkino Hasenheide також покажуть документальний фільм «Вусатий факт» про феномен українських ВІА та їхній вплив на радянську естраду. Початок запланований о 18:30 за берлінським часом.

Стрічка йтиме українською мовою з англійськими субтитрами, а квитки модна придбати за посиланням.

«Вусатий фанк» розповідає про період, коли  партія втручалась у смаки громадян СРСР навіть на рівні музики, забороняючи записи багатьох закордонних музикантів. Наприкінці 1960-х: за вказівкою політбюро, в Україні почали масово з’являтися ВІА, що мали замінити радянській молоді західні рок-гурти. Та щось пішло не за сценарієм: замість лояльних партії музикантів, влада отримала сучасну та самобутню музичну сцену.

Слухайте плейліст до «Вусатого фанку» з коментарями Віталія Бардецького

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis