Pilsok випустив колекцію рюкзаків та сумок із перероблених подушок безпеки

Український бренд аксесуарів Pilsok запустив апсайкл-лінію, що повністю складається з двох рюкзаків та сумки, виготовлених з автомобільних подушок безпеки. Купити їх можна в Інстаграмі бренду 

This publication is also available in English

В коментарі DTF Magazine команда Pilsok розповіла, що, наприклад, для створення одного рюкзака потрібно близько трьох подушок. Всі вони вироблені водонепроникного та міцного нейлону з поліуретановим просоченням.

«Ідея переробляти якийсь матеріал на рюкзаки була в голові давно, але ніяк не траплялись матеріали, з яких хотілось би це робити. На думку спадали ідеї використання парусів або старих парашютів, але це важко було реалізувати, важко було їх знайти, — розповідають про ідею створення айсайкл лінії в Pilsok. — Так поступово перебираючи варіанти і шукаючи класний у використанні та більш-менш доступний матеріал, ми натрапили на подушки безпеки, вилучені з розібраних авто».

У процесі створення аксесуарів команда розпорює кожну з подушок і потім окремо комбінує їх між собою. Завдяки цьому, кожен айтем має унікальний дизайн.

Білий нейлоновий матеріал подушок доповнили контрастними помаранчевими, салатовими та блакитними елементами та швами, а також шнурівкою, затяжками та карабінами.

Наразі в апсайкл-лінія будуть представлені лише рюкзаки та сумки з перероблених подушок безпеки. Надалі команда впроваджуватиме ресайклінг і в інші процеси, наприклад, виготовлятиме деякі айтеми із залишків тканин з виробництва.

Pilsok — київський бренд рюкзаків, сумок та аксесуарів, заснований Дмитром Ісаєнком у 2007 році. Найзнаковішою річчю бренду став рюкзак-ролтоп із верхом, що скручується.

Всі аксесуари Pilsok, аж до фурнітури, виробляють у своїй майстерні у Києві.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis