Українська кліпмейкерка Таню Муіньо зняла кліп для Елтона Джона та Брітні Спірс

Таню Муіньо створила відео для спільного треку Елтона Джона та Брітні Спірс — Hold Me Closer. Ця композиція своєрідний мікс з пісень Джона Tiny Dancer (1971), The One (1992) та Don’t Go Breaking My Heart (1976). Кліп зняли у Мехіко, «біля найкрасивіших архітектурних локацій міста» й самих виконавців там немає. Головними героями відео стали танцівники 

«Ці зйомки стали дуже емоційними для мене, оскільки я росла на піснях Брітні. Після перегляду Slave For You я вирішила, що хочу стати режисеркою. Елтон Джон це теж ікона, на якій зростала не лише я, але і весь світ. Створюючи це відео я розуміла, які величезні очікування фанатів та аудиторії стоять переді мною. Зважаючи на таку відповідальність я мала придумати щось неоочікуване та незвичне», — коментує свою роботу Муіньо.

У серпні кліп As It Was знятий Муіньо для Гаррі Стайлса отримав дві нагороди MTV Video Music Awards-2022.

Відео перемогло в категоріях «Найкраще попвідео» та «Найкраща операторська робота». Оператором ролика став також українець — Микита Кузьменко.

Другий день зйомок As It Was припав на 24 лютого, коли почалося повномасштабне вторгнення росії в Україну.

«Зйомки кліпу для Гаррі Стайлза були моєю мрією, адже він мій улюблений виконавець. Втім ці зйомки лишили по собі гіркий присмак, бо на другий день знімального процесу на мою Україну напали, тому ви можете тільки уявляти, які божевільні емоції охопили мене та мою команду. Ми вклали дуже багато любові у це відео. Ніколи не забуду цей кліп і навіть можу поки що щасливо поставити карʼєру на паузу», — розповідала Муіньо.

Таню Муіньо — одна з найвідоміших українських кліпмейкерок. В Україні популярність їй принесли відео для MONATIK на треки «Кружит», «Vitamin D», «УВЛИУВТ», «То, от чего без ума» та «Love it ритм», а також його спільної композиції з Надьою Дорофєєвою «Глубоко».

В портфоліо Муіньо кліпи для співачок Normani й Cardi B. Вона зняла відео для іспанської виконавиці Rosalía, а також Cardi BКэти Перри и Yungblud.

Кліп Таню на трек Montero (Call Me by Your Name), знятий для репера Lil Nas X виграв у трьох категоріях премії MTV Video Music Awards-2021. Ролик отримав головну нагороду — «Відео року» та ще дві статуетки за «Найкращу режисуру» і «Найкращі візуальні ефекти».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis