Тоні Гоук прийшов на концерт гурту, який грає кавери на треки з «Tony Hawk’s Pro Skater», і заспівав з ним

Поява Тоні Гоука на концерті гурту The 900 у лондонському клубі Signature Brew Haggerston, який відбувся 31 липня, стала сюрпризом для глядачів, пише NME. The 900 називають себе «єдиним британським колективом, що виконує кавери на треки з гри Tony Hawk’s Pro Skater». Спільно з Гоуком музиканти заспівали треки «Superman» та «Bloodstains» каліфорнійського панк-рок гурту Agent Orange

«Щодо минулої ночі, то на наш концерт зайшов сам Тоні Гоук та своєю появою зніс всім дах. Слів не вистачить, щоб висловити подяку Тоні за візит та неймовірне виконання двох культових пісень», — написали музиканти та пообіцяли опублікувати більше відео згодом.

«Це моя версія “Bloodstains” від Agent Orange. То була перша панківська пісня, яку я почув у своєму житті й саме вона задала напрямок саундтреку для серії ігор Tony Hawk’s Pro Skater», — прокоментував свій виступ Гоук.

У коментарі NME, The 900 розповіли, що Гоук сам знайшов їх в Інстаграмі, а вони запросили його на свій концерт. Скейтер пообіцяв, що під час своєї поїздки до Великобританії спробує знайти час для цього.

Гурт The 900 називається на честь одного зі скейтерських трюків.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis