Браян Іно випустить новий альбом

Лонгплей «ForeverAndEverNoMore» вийде 14 жовтня і міститиме 10 треків, пише Pitchfork. До створення цієї роботи долучився брат музиканта — Роджер. Новий альбом Іно присвятив Землі та проблемі зміни клімату

Музикант також представив перший сингл з альбому — There Were Bells та кліп до нього. Іно написав цю композицію спеціально для свого виступу в афінському Акрополі. У день шоу Греція боролася з масштабними лісовими пожежами, а температура в Афінах перевищувала 43 градуси.

«Ми перебуваємо у колисці Західної цивілізації й, можливо, спостерігаємо її загибель», — сказав тоді Іно.

Влітку 2021 року музикант запустив радіостанцію The Lighthouse на платформі Sonos Radio. Там Іно представив близько 300 раніше не виданих треків.

Браян Іно — британський електронний музикант і композитор, один із засновників жанру ембієнт. Співпрацював з такими музикантами й гуртами, як U2, Talking Heads та Девід Бірн, Девід Бові, Coldplay та інші. Автор відомої звукової теми операційної системи Windows 95.

Останній сольний альбом Reflections вийшов 2017 році. Навесні 2020 випустив спільний з братом Роджером альбом Mixing Colours.

У листопаді 2020 року Іно випустив перший за майже 50 років карʼєри кліп на трек Decline and Fall.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis