Клінт Іствуд зніме останній фільм. У ньому зіграють Тоні Коллет та Ніколас Голт

Тоні Коллетт («Маленька міс Щастя», «Я думаю закінчити це все») та Ніколас Голт («Фаворитка», «Меню») візьмуть участь в новому повнометражному фільмі Клінта Іствуда — судовій драмі «Присяжний №2», пише Deadline. Warner Bros., який займатиметься виробництвом картини, вже веде переговори з акторами. Картина стане останньою в режисерській карʼєрі Іствуда

Сюжет «Присяжного №2» сфокусується на судовому слуханні, під час якого один з присяжних зрозуміє, що це він, а не підсудний збив людину автівкою. І спробує зробити все, щоб виправдати звинуваченого та не виказати себе.

Голт виконає роль присяжного, а Коллетт — окружної прокурорки.

«Присяжний №2» стане 40 фільмом у режисерській карʼєрі Іствуда. 31 травня 2023 року йому виповниться 93 роки.

Попередній фільм Іствуда «Чоловічі сльози» вийшов у 2021 році. Його дія відбувається в 1975 й розповідає про Майка Майло, ветерана, колишнього чемпіона родео, чиє існування присвячено конярству.

Повсякденне життя Майка переривається, коли його колишній бос доручає йому привезти свого сина, проблемного 13-річного хлопчика Рафо, в Техас з Мексики. У цій поїздці головному героєві доведеться мати справу не тільки з силами прикордонної поліції, але і з мстивою матір’ю хлопчика, а також з її головорізами.

Переміщаючись з міста в місто на вантажівці у супроводі талісмана Рафо — бойового півня Мачо, Майк і Рафо зав’язують дружбу.

Іствуд виступив сценаристом, режисером та виконав головну роль.

В українських кінотеатрах триває прокат горор-комедії «Ренфілд» з Ніколасом Голтом.

Ренфілд — один із героїв класичного роману Брема Стокера про Дракулу. Він пацієнт психіатричної лікарні, одержимий бажанням пити кров і вірою в те, що подібним чином він набуде безсмертя. Ренфілд стає прислужником Дракули, який згодовує йому павуків і щурів, і обіцяє вічне життя.

Роль Дракули виконав Ніколас Кейдж, а Голт — його прислужника. У фільмі також зіграли Шогре Аґдашлу («Будинок з піску та туману»), Аквафіна («Шан-Чі та легенда десяти кілець») та Бен Шварц («Їжак Сонік»).

Режисером стрічки виступив Кріс Маккей («Війна завтрашнього дня», «Лего. Фільм».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis