Дивіться перший тизер серіалу «Пінгвін» з Коліном Фарреллом

Стримінг HBO Max, який після ребрендингу з 23 травня називатиметься просто Max, представив перший тизер серіалу «Пінгвін». Це спін-офф «Бетмена» Метта Рівза, а реліз запланований у 2024 році

Головну роль в «Пінгвіні» виконає Колін Фаррелл, який зіграв персонажа в стрічці Рівза.

В серпневому інтерв’ю один з виконавчих продюсерів «Бетмена» Ділан Кларк («Війна за планету мавп»), який також продюсуватиме «Пінгвіна», розповів, що майбутнє шоу нагадуватиме історію головного персонажа фільму «Обличчя зі шрамом». А загалом сюжет «Пінгвіна» розгорнеться під час розквіту імперії Освальда Честерфілда Кобблпота у Ґотемі та захоплення ним влади над містом.

«Це прекрасний, прекрасний персонаж, який дозволяє досліджувати вразливі місця людини. Його жорстокість очевидна, його схильність до насильства й вміння ним користуватися — очевидні, але також потрібно розуміти, що кожен з нас має слабкі місця. І дуже цікаво займатися їхнім пошуком», — описав свого персонажа сам Фаррелл.

«То була радість»: Колін Фаррелл розповів про зйомки у «Бетмені» та майбутній спін-офф, присвячений Пінгвінові

Наразі тривають зйомки проєкту, що почалися у лютому 2023 і продовжуватимуться до середини року. Метт Рівз виступив виконавчим продюсером шоу, а шоуранеркою та сценаристкою проєкту заявлена Лорен ЛеФранк («Агенти “Щ.И.Т.”»).

У 2022 році під час квітневої презентації Warner Bros. на конференції CinemaCon Метт Рівз підтвердив, що «Бетмен» виправдав сподівання студії та знімальної команди, а тому отримає продовження. Рівз повернеться до режисерського крісла, а Роберт Паттінсон до ролі Брюса Вейна.

Світова премʼєра нового «Бетмена» відбулася 4 березня. Стрічка зібрала 770,8 мільйона доларів у прокаті.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis