У Лондоні поставлять виставу за мотивами «Мій сусід Тоторо» Хаяо Міядзакі

Королівська шекспірівська трупа працює над постановкою за мотивами «Мій сусід Тоторо», пише NME. Її представлять глядачам у жовтні 2022 року в Центрі мистецтв Барбікан у Лондоні

Режисером вистави став Фелім Макдермот, а драматургом — Том Мортон-Сміт, відомий за постановкою «Оппенгеймер», присвячену «батькові» атомної бомби, американському фізикові Роберту Оппенгеймеру. Ляльок для «Мій друг Тоторо» створить художник Безіл Твіст.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений My Neighbour Totoro (@totoroshow)

«Адаптація цієї надзвичайної улюбленої чарівної історії для сцени наступна глава в нашому багаторічному прагненні створювати виняткові та доступні постановки, які показують світ очима дітей. Сподіваюсь вистава сподобається театральній аудиторії, а також відданим шанувальникам оригінального фільму», сказала виконувачка обов’язків художнього керівника трупи Еріка Вайман..

Вистава йтиме усього 15 тижнів до січня 2023 року.

«Мій сусід Тоторо» вийшов у 1988 році. Він розповідає про двох маленьких сестер Сацукі та Мей, які переїжджають у село та знайомляться з лісовим духом, якого Мей називає «Тоторо» (спотворене «троль»).

Заприятелювавши з дівчатками, Тоторо не лише влаштовує їм повітряну екскурсію по своїх володіннях, але і допомагає побачитися з мамою, яка лежить у лікарні.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis