У Лондоні закривається Printworks — один з головних клубів Великої Британії

Влада району Саутварк в Центральному Лондоні ухвалила рішення про закриття одного з головних для британської електронної сцени клубу Printworks, пише Resident Advisor. Він працював в приміщенні колишньої газетної друкарні з 2017 року 

У жовтні 2021 року власник будівлі, компанія з розвитку нерухомості British Land, вирішила перепланувати будівлю на офісне приміщення та подала відповідну пропозицію місцевим органам влади. Після цього один з місцевих музикантів Will Gooddy створив на change.org петицію з вимогою не закривати клуб Printworks — за дев’ять місяців вона набрала більше 11 тисяч голосів. 

«В той час, коли більшість людей працюють з дому, останнє, що потрібно, — це більше офісних приміщень», — говориться в тексті петиції. — Звіти показують, що Лондон вже втратив майже чверть своїх нічних клубів з початку пандемії… В індустрії побоюються, що Лондон ризикує втратити репутацію однієї з головних клубних столиць світу».

Втім, 11 липня цього року управління Саутварка все ж схвалило план з перебудови, заявивши, що «Printworks завжди використовували будівлю на тимчасових умовах, а план з реконструкції розроблявся вже давно». 

На місці Printworks тепер будуватимуть трисекційний комплекс, що міститиме від п’яти до семи поверхів з офісами та магазинами роздрібної торгівлі. В British Land пояснили, що будівля клубу Printworks має вирішальне значення для усього плану та в майбутньому зможе забезпечити до 3000 нових робочих місць».

Забудовники також уточнили, що вже ведуть перемовини з Broadwick Live — власниками клубу Printworks, «як з одним із ключових партнерів та майбутніх орендарів».

Printworks відкрився в 2017 році, а за шість років роботи став одним з головних клубів Великобританії. В 2021 році він зайняв сьоме місце в рейтингу 100 найкращих клубів світу за версією журналу DJ Mag.

В стінах Printworks виступали найвпливовіші артисти сучасної електронної сцени, включно з зірками масштабу Aphex Twin, The Chemical Brothers, Bicep та інших

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis