Київський бренд M1R випустив колекцію з фотографіями українських міст

Бренд M1R представив нову лімітовану колекцію Postcards from UA («Листівки з України»), присвячену українським містам. Купити речі вже можна на сайті — кожен з товарів представлений у кількості 20 одиниць 

This publication is also available in English

В команді розповіли, що ще восени почали збирати серед друзів знімки. Взимку, до початку повномасштабної війни в Україні, колекцію планували присвятити темі подорожей.

«Тепер це колекція про місця, де ми сподіваємося побувати ще раз і про які складно думати без болю, про міста та села, де залишилися рідні та друзі, а ми не можемо побачити їх прямо зараз. Але цей дроп також і про мрійливу надію, що все повернеться на свої місця», — пояснюють в M1R. 

Нова колекція складається з 22 айтемів: унісекс-футболок, сорочок, шортів, штанів та декількох моделей бомберів, а також суконь та корсетів. Для виробництва використовували шовк, атлас, велюр, класичний м’який трикотаж та бавовну.

Речі доповнили принтами з тими самими фотографіями, наданими 60-ма друзями бренду. На них зображені, наприклад, Карпатські гори, зимовий Дніпро, фасад Житнього ринку у Києві та під’їзд одного з житловиз будинків у Маріуполі.

На сайті також доступні листівки з фотографіями, що лягли в основу принтів.

В M1R додали, що лукбук Postcards from UA «знімали із заплющеними очима — як символ страху та переживань про те, що багато улюблених місць ми не можемо побачити».

Крім того, кожен охочий поділитися власними знімками улюблених місць України може надіслати їх команді бренду. Ними доповнять нові речі, які потім надійдуть у продаж разом з листівками.

Команда також провела презентації колекції в Києві, Берліні та Амстердамі, під час яких збирала кошти на підтримку волонтерської ініціативи «Лівий берег». Ще одну презентацію планують провести в Копенгагені — анонс події будет в моцмережах M1R.

M1R — київський бренд, заснований Мирославою Шевченко. Він стартував на фестивалі don’t Take Fake у 2018 році.

Команда позиціонує M1R як «платформу для творчості» та каже, що «об’єднання емоцій та переживань створює дизайни одягу та аксесуарів».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis