«ОКОЛОФРОНТ»: OTOY випустив новий міні-альбом

Український хіп-хоп виконавець В’ячеслав Дрофа, він же OTOY, випустив новий міні-альбом «ОКОЛОФРОНТ». Він складається з чотирьох треків, написаних артистом після початку повномасштабної війни 

Сам Вячеслав називає «ОКОЛОФРОНТ» власним сприйняттям останніх шести місяців та поглядом на основні стани, що наразі проживає.

«Це емоції ненависті, любові, злості та впевненості у перемозі. Це відображення моєї нової буденності», — розповів OTOY в коментарі DTF Magazine.

Кожен з чотирьох треків присвячений окремій емоції артиста: «ЕНЕМІ» — агресивний діалог та насміхання з противника, відчуття злості; «ОКОЛОФРОНТ» — військові будні, ненависть до російського, повага і захоплення українським; «ПОБУТ НОВИЙ» — цивільне сприйняття війни, те яким бачить його більшість жителів України, особисті переживання музиканта як громадянина українського суспільства; «МІЙ БРАТ» — вдячність кожному воїну, прототипом якого є Дмитро Лісень — брат Вячеслава, зниклий безвісти захисник «Азовсталі».

Над музичною частиною альбому працював український продюсер MOEERR.

За словами музиканта, «ідея написання міні-альбому народилась спонтанно, під час виконання класичних військових обов’язків,“на колінці, так би мовити».

Після початку повномасштабного вторгнення росії, паралельно з музичною діяльністю, В’ячеслав приєднався до складу полку «Азов», також запустив власний благодійний фонд AGOV!, який разом з Патронатною службою «Азова» допомагає захисникам Маріуполя та їх сім’ям.

У червні OTOY представив міні-альбом на першому спільному ефірі DTF Magazine та онлайн-радіо Gasoline. Докладніше про проєкт ми розповідали тут.

 

Найближчим часом музикант планує представити відео роботи, створені спеціально до релізу.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений OTOY (@otoysounds)

OTOY — проєкт українського хіп-хоп виконавця В’ячеслава Дрофи, який він представив у вересні 2020 року. У треках OTOY читає лише українською та англійською мовами, висловлює власну громадянську та соціальну позицію, а також щодо актуальних подій в Україні та світі.

В квітні OTOY випустив сингл FIND MY COUNTRY та lyric-відео до нього. Роботу він присвятив брату Лисеню Дмитру та бійцям полку «Азов», які перебували на заводі «Азовсталь» у блокадному Маріуполі. У червні Вячеслав випустив ще одну роботу — трек та кліп DEPRESSIVE.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis