Крістен Стюарт очолить міжнародне журі Берлінського кінофестивалю 

Крістен Стюарт запросили стати президенткою міжнародного журі «Берлінале-2023», пише Deadline. Кінофестиваль відбудеться 16-26 лютого 2023

«Молода, блискуча та з дивовижною фільмографією вона вибудує ідеальний міст між США та Європою. Їй вдалося втілити на екрані ряд неймовірних персонажів — від Белли Свон до Принцеси Вельської, що робить її однією з найталановитіших та багатогранних акторок покоління», — йдеться в заяві президентів фестивалю Марієтти Ріссенбеек та Карло Катріана.

Стюарт наразі працює над повнометражним режисерським дебютом — стрічкою «Хронологія води» заснованою на мемуарах письменниці та плавчині Лідії Юкнавич. Головну роль у проєктів зіграє Імоджен Путс («Віваріум»), а Стюарт сама напише сценарій.

В The Chronology of Water Юкнавич описує важке дитинство, боротьбу з алкогольною та наркотичною залежністю, бісексуальність, складнощі, з якими вона зіткнулася у спробах прийняти саму себе, і як карʼєра письменниці та вчительки, а також створення сімʼї допомогли їй подолати ці проблеми.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis