У Львові пройде фестиваль вуличних культур та мистецтва «Авангард»

П’ятий ювілейний «Авангард» відбудеться 25-26 вересня у львівському Палаці мистецтв на вулиці Коперника, 17. DTF Magazine поговорив з командою фестивалю та розповідає про нього детальніше 

Концепція

За словами організатора Артура Гриника, концепція цього року формується навколо теми дружби та єднання: «Я можу помилятись, але у Львові напевно ще ніколи не відбувалось стільки колаборацій в один момент. Таким чином ми показуємо нашу першопочаткову ціль — ми всі робимо одну справу та повинні триматися разом».

Локація

Для проведення основної частини фестивалю команда обрала львівський Палац мистецтв біля Палацу Потоцьких.

«Зупинились на цій локації, бо вона підходила нам за площею та розташована у центрі. Але на ній стоїть умовне клеймо серед львіського комьюніті — це місце обходять через крінжове керівництво та совковий стан. Керівництво ми, на жаль, не змінимо, але на ці два дні постараємось змінити локацію до невпізнаваності».

На території організують понад «2000 квадратних метрів активностей».

Команда планує масштабну графіті-програму в колаборації з Alarm graffiti fest, для якої задіють п’ять міських локацій: зону на вулиці Руська, 20 та у сквері на перетині вулиць Коперника та Стефаника, стіну на вулиці Вітовського (навпроти парку культури) — традиційну локацію  «Алярм», а також підпірки вздовж трамвайних колій на вулиці Сахарова.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Авангард.festival 2021 (@avangard.festival)

«Малюнки творитимуть на полотнах, на автобусі, що був задіяний на першому фестивалі, та на машині BMW. Вільна стіна цього разу буде велика і кожен бажаючий зможе долучитися до створення арту», — розповідають організатори.

Ще однією частиною фестивалю стануть перші змагання з брейкінгу All Stars Breaking Battle. Кожен бажаючий може зареєструватись за посиланням.

Загальний призовий фонд для переможців — 17 тисяч гривень. Оцінювати батл буде Руслан Ken Guru — «представник українського брейкінгу» з Тернополя та засновник команди Chicamoca Crew.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Авангард.festival 2021 (@avangard.festival)

На території також облаштують лекторій. 10 гостей дадуть воркшопи на теми графіті, музики, виставок та снікеркультури.

Серед лекторів: Олександра Метіза з ALL STARS, репер Довгий Пес, райтер Ptichka Somari, куратор сучасного мистецтва Юлія Степанок та український диджей Rief Chocka.

З інших активностей на фестивалі будуть представлені брендспейс з понад 10 локальними брендами та воркшопами, художня та фотовиставка з роботами понад 40 митців, а також кінопоказ і бігова арт-екскурсія Львовом. Перший день фестивалю завершиться хіп-хоп-вечіркою у колаборації з об’єднанням Dvir, а другий — хаус-вечіркою за участі локальних диджеїв.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от DVIR (@dvir.lviv)

«На перший наш фестиваль у 2019 році ми покликали всіх кого знали і не знали. В нас була і виставка митців, і лекції від архітекторів, і автобус розмальовували та ще багато іншого сумісного і не сумісного, — говорить Артур. — Це був своєрідний мікс, де ми пробували все та намагались зрозуміти, що людей цікавить більше, а що менше. Протягом наступних фестивалів ми додавали щось нове, відсікали вже неактуальні речі, хтось щось радив і таким чином ми сформували бачення фестивалю».

Інстаграм фестивалю | Подія у Фейсбук

Читайте также:


Следите за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis