У Рубіжному знищили виробництво бренду Dodo Socks

Бренд шкарпеток Dodo Socks розповів у соціальних мережах про знищення свого цеху, який базувався на «Рубіжанській панчішній мануфактурі» в Луганській області. Це сталося 22 березня 2022 року. Бренд зазначив, що «всю продукцію розграбовано, приміщення цеху та обладнання спалено»

Dodo Socks співпрацювали з виробництвом з Рубіжного з 2017 року, їхні команди були знайомі особисто.

«Рубіжанську панчішну мануфактуру» заснували у 1994 році брати Геннадій та Олег Місюренко. В приміщення, яке у березні знищили російські війська, вони переїхали у квітні 2011 року. Там працювало близько 160 співробітників.

«Виробництва в Рубіжному більше немає, але залишились люди. Люди, які хочуть повернути втрачене і робитимуть це з особливим запалом та наполегливістю, перетворюючи лють в дію. Ми переможемо, відновимось і станемо сильнішими. Все буде Україна! Слава героям! Слава ЗСУ!», — написала команда Dodo Socks.

«Мануфактура» працювала і під час війни, зокрема, передавала Dodo Socks дитячі шкарпетки та панчохи для волонтерів, які опікуються переселенцями у Львові.

З початку війни Dodo Socks допомагають волонтерам та Збройним силам України. Вони створили спеціальну колекцію на підтримку українських військових й перевели армії всі кошти отримані з її продажу.

Також на потреби ЗСУ передають весь прибуток з офлайн-магазинів. Усього в березні компанії вдалося передати армії 2,2 мільйона гривень.

Бренд запустив можливість «підвісити» шкарпетки. Можна придбати будь-яку продукцію, оплатити та залишити в офлайн-крамниці, а команда Dodo Socks передасть її тим, кому вони потрібні.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis