Слухайте спільний реліз гурту Pink Floyd та соліста «Бумбокс» Андрія Хливнюка

Гурт Pink Floyd випустив перший з 2014 року реліз — пісню Hey Hey Rise Up. Для запису музиканти використали уривок української народної пісні «Ой у лузі червона калина» у виконанні Андрія Хливнюка, лідера гурту «Бумбокс»

Усі кошти, виручені з релізу, Pink Floyd перерахують на гуманітарні потреби жителів України.

Відео на Hey Hey Rise Up зняв режисер Метт Уайткросс в день запису треку. В ньому музиканти Девід Гілмор, Нік Мейсон, давній бас-гітарист Pink Floyd Гай Пратт та клавішник Нітін Соуні виконують пісню, а на фоновому екрані показують відео з Андрієм. 

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Андрій Хливнюк спочатку служив у теробороні Києва, а згодом перейшов до лав патрульної поліції.

27 лютого співак опублікував відео з Софіївської площі, на якому заспівав уривок «Ой у лузі червона калина» — саме він став частиною релізу Pink Floyd. 28 березня Андрій показав повідомлення, відправлене йому одним з лідерів Pink Floyd Девідом Гілмором. Того ж дня музиканти поспілкувались по відеозв’язку.

Фото: СЛУХ

«Ми, як і багато інших, відчували лють та розчарування від цього підлого акту вторгнення до незалежної, мирної та демократичної країни.. Я сподіваюся, що наш реліз отримає широку підтримку та розголос. Ми хочемо зібрати кошти і підтримати моральний дух. Ми хочемо продемонструвати нашу підтримку Україні і показати, що більшість світу вважає абсолютно неправильним вторгнення “супердержави“ в незалежну демократичну країну, якою стала Україна», — прокоментував реліз Девід Гілмор. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis