Українські танцівники проведуть онлайн-класи для підтримки хіп-хоп комьюніті

З 15 по 17 березня організатори танцювальних батлів Explosion Battle анонсували серію онлайн майстер-класів від українських танцівників. Команда хоче фінансово допомогти спільноті, члени якої через війну лишився без роботи 

Всього заплановано 13 майстер-класів, тривалість кожного — година. Всі заняття проводитимуть у прямому ефірі, а записи цих трансляцій зберігатимуться в закритій групі протягом місяця.

Серед танцівників, що проведуть онлайн-класи: засновник Explosion Battle Максим Оровець, засновник DSIDE Dance Studio Євген Кулаковський, Hmel, Nastya та Zulu з команди Mad State, Марія Козлова та Karina Explosion (вакінг), Andrey Stylez (хіп-хоп), Дмитро Кравченко, він же Boogaloo Freak, та Nikkipop (паппінг), Назар Razan Марштупа (хіп-хоп) та Софія Коломієць, вона ж FLEM.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ukraine Dance Event (@explosion_battle)

Щоб отримати доступ необхідно оплатити майстер-класи за посиланням: базова ціна за всі заняття — 15 євро. Кожен бажаючий також може зробити додатковий донат для підтримки танцівників. Далі потрібно надіслати скриншот з підтвердженням оплати у директ Explosion Battle, після чого організатори надішлють лінк на закриту групу.

Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну засновник Explosion Battle Максим Оровець запустив міжнародний фонд для підтримки українських танцівників та їх сімей.

За перші 23 дні роботи на благодійний рахунок надіслали 517 тисяч гривень, які відправили на персональні рахунки людей. За допомогою могли звернутися ті, хто потребує грошей для купівлі їжі, медикаментів, пального та речей першої необхідності.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ukraine Dance Event (@explosion_battle)

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis