Український композитор та саундартист Heinali зіграє сет в укритті

Трансляція відбудеться у суботу 2 квітня о 19:00 на YouTube-каналі Vedel School. Heinali зіграє на модульному синтезаторі, який, за словами музиканта, йому вдалося врятувати від війни. Під час сету композитор збиратиме гроші на допомогу українській армії 

«Цей виступ натхненний звучанням органів XII століття школи Нотр-Дам і більш ранньою поліфонією», — написав музикант.

Heinali — псевдонім київського електронного музиканта і саундартиста Олега Шпудейка. З початку 2000-х він випустив понад десять електронних і електроакустичних релізів.

Шпудейко — автор музики до відеогри Bound, реактивного балету The Wall, а також спільно з Олексієм Шмураком створив звукові інсталяції для Національного художнього музею України та Музею сучасного мистецтва Одеси. Номінант на Шевченківську Національну премію 2022 та Aprize Music Award 2021.

У листопаді 2020 року Heinali випустив на турецькому лейблі Injazero Records альбом Madrigals, який видання The Guardian назвало «головним сучасним альбомом місяця», порівнявши музику композитора з прелюдіями Баха й електронними експериментами Девіда Боуї.

«Це прекрасно сконструйована сюїта, яка об’єднує вільну імпровізацію та математичну точність. Подорож між Середньовіччям і космічною ерою майбутнього, яка починається тут і зараз», — написав оглядач The Guardian Джон Льюїс.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis