Український бренд ALCHEVSQUE випустив футболки, присвячені Алчевську

Український бренд ALCHEVSQUE, що запустився у березні цього року, представив новий дроп No Way Home («Додому шляху нема»). До нього ввійшли футболки, присвячені Алчевську — рідному місту співзасновника бренду Антона Іванова 

This publication is also available in English

На білих оверсайз-футболках зображений напис «Алчевськ» із замальованими першими літерами назви. За словами команди, принт відсилає до вигляду дорожніх вказівників, які в перший місяць після початку повномасштабної війни в україні замальовували фарбою для дезорієнтації російським військових.

«Принт також символізує втрачений дім, бо місто Алчевськ знаходиться на окупованій території з 2014 року та контролюється самопроголошеною луганською народною республікою», — говорять в ALCHEVSQUE.

Розробкою крою та виробництвом нового дропу займалась команда іншого українського бренду O(FourFour).

Купити футболки No Way Home можна на сайті бренду. Ціна — 70 доларів.

50% прибутку команда бренду перерахує до благодійної організації Repair Together. Вона допомагає жителям Київської області у відновлені будинків, що постраждали від обстрілів та окупації російськими військовими. 

Докладніше про перший дроп бренду ALCHEVSQUE ми розповідали у нашому матеріалі. До нього ввійшли чорні оверсайз-футболки з цифрами 24.02 та схемою, за якою більшість українців заклеювали скотчем вікна від ударної хвилі.

Бренд ALCHEVSQUE запущений співзасновником дизайн-агенції CREVV Антоном Івановим, фронтменом гурту «Дети Депутатов» Єгором Литвиненком та керівником відділу продукції в Big Money University Танею Лютою.

Ідея запуску ALCHEVSQUE виникла у Антона Іванова ще давно, а перші скетчі для принтів він створив ще у 2018 році. Назва бренду відсилає до назви міста, в якому виріс дизайнер: «міста, що знаходиться всередині трьох великих заводів та просочене важкою працею».

«Алчевськ сформував мій візуальний смак, ставлення до роботи та глибоку повагу до простих людей, робочого класу. Бренд ALCHEVQUE це свого роду компіляція близької мені візуальної естетики. Основні теги бренду: технічна естетика, робоча уніформа та народний дизайн».

Перший дроп команда планувала представити «буквально за тиждень» до повномасштабного наступу 24 лютого. Антон уточнив, що частину виручених коштів вони хотіли передавати фондам, що допомагають переселенцям з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

«Війна внесла свої корективи. Дивно запускати бренд у такий час, але я відкладав це так довго, що можливо зараз найкращий момент», — додав дизайнер. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis