В Україні стала доступна преміум-підписка Телеграм. Скільки вона коштує та які має функції

Телеграм відзначив понад 700 мільйонів активних підписників месенджера запуском Telegram Premium — платної підписки з додатковими функціями, яку офіційно анонсували на початку червня. Українські користувачі вже можуть оформити преміум-доступ, оновивши застосунок до останньої версії 

Платна підписка наразі доступна лише користувачам iOS, коли її введуть на Android-пристоях — поки невідомо.

Telegram Premium дозволить користувачам отримати доступ до додаткових функцій Телеграму, а також першими дізнаватися новини про оновлення та розширення платформи.

Telegram Premium фактично стане ще одним способом монетизації платформи. Восени 2021 року Телеграм запустив рекламу в пабліках з більш ніж 1000 підписників.

Скільки коштує підписка

Офіційна вартість Telegram Premium — 5,99 доларів на місяць. Знайти функцію можна у вкладці з налаштуваннями.

Що входить в Telegram Premium

Разом з запуском команда Телеграму вперше офіційно анонсувала функції, що будуть доступними для підписників преміум-версії.

— Конвертація аудіоповідомлень у текст: окрема кнопка з текстовою розшифровкою аудіо з’являтиметься автоматично біля окремого голосового повідомлення.

— Швидше завантаження медіафайлів та документів.

— Подвійні ліміти: можливість відстежувати до 1000 каналів та підключати до чотирьох облікових записів в застосунку, можливість створити 20 папок, кожна з яких міститиме до 200 чатів, а також можливість закріпити до 10 чатів на основній сторінці, закріпити 10 наліпок у швидкому доступі та зарезервувати до 20 загальнодоступниз посилань t.me. Крім того, підписникам преміум-версії доступна більша кількість знаків для біографії профілю та для підписів до відправлених фотографій та відео.

— Унікальні реакції та наліпки: преміальні набори стікерів оновлюватиметься щомісяця. Користувачі без преміум-підписки також зможуть переглядати їх.

— Відзначки профілю: акаунти користувачів Telegram Premium отримають бейдж у вигляді зірки, що розташовуватиметься біля імені та можливість поставити анімований аватар. Останній відображатиметься як анімація не лише при перегляді профілю, а й у загальному списку чатів.

— Відсутність реклами у загальнодоступних чатах.

— Нові дизайни іконки профілю.

Які безкоштовні оновлення ввели для всіх користувачів

Разом з преміум-версією команда Телеграму представила серію оновленнь для всіх користувачів.

— Заявки для вступу до публічних груп: адміністратори пабліків можуть підключити вступ за заявками. Так вони матимуть можливість перевіряти потенційних учасників, перш ніж дозволити їм надсилати повідомлення у чат. 

— Значок підтвердженого облікового запису (синя галочка) тепер відображатиметься не лише у списку чатів та профілях, а й у верхній частині чату.

— Поліпшення для ботів: тепер розробники можуть розмістити разом з текстом фотографію або відео у розділі «Що вміє цей бот?», щоб «продемонструвати призначення або можливості свого робота».

— Серія оновлень для Android-користувачів: покращений попередній перегляд чатів (як у користувачів iOS) та можливість автоматичного збереження на сматфон завантажених у Телеграмі фото та відео.

— Конструктор анімованих аватарів для користувачів macOS.

Ознайомитися з усіма безкоштовними та преміум-оновленнями можна на сайті Телеграму.

За останні півтора роки аудиторія Телеграму збільшилась на більш ніж 200 мільйонів користувачів. На початку 2021 року засновник месенджеру Павло Дуров повідомив, що на той момент активна аудиторія платформи складала більш ніж 500 мільйонів користувачів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis