Нове місце: Sneaker Mate відкрили п’яту снікер-хімчистку у Львові

Мережа снікер-хімчисток Sneaker Mate відкрила перший простір на заході України. Львівска точка, що стала п’ятою на рахунку команди, знаходиться у центрі міста на вулиці Джохара Дудаєва 19

В перші дні повномасштабної війни флагманський простір Sneaker Mate у Харкові постраждав від ракетного удару. «Головною метою майстрів було збереження і відновлення всього взуття, яке знаходилось там, як символ того, що, не зважаючи на обставини, треба залишатись вірними ідеї дбайливого ставлення до кожної пари», — розповідають в Sneaker Mate.

Після цього частина команди лишилась у Харкові та запустила волонтерський штаб Some People для гуманітарної допомоги місцевим жителям. Інша частина — переїхала до Львова, щоб створити та запустити новий спейс. 

«Львів залишався останнім великим містом в країні, де в нас не було представництва, тому звичайно ж інколи ми думали про відкриття ще до війни. Проте, в останні роки були більше зосереджені на коллабораціях і розбудові внутрішніх процессів. Але саме у цей час обставини склались так, що нам вдалось відкрити Sneaker Mate у Львові», — розповів у коментарі DTF Magazine Дмитро Дібрівний з команди Sneaker Mate. Він додав, що завдяки друзям їм достатньо швидко вдалось знайти локацію, а будівництво та оформлення простору зайняли трохи більше місяця. 

У приміщенні львівського Sneaker Mate, окрім хімчистки для взуття, працюють кав’ярня та концепт-стор з речами та кросівками світових брендів: A-COLD-WALL*, 1017-ALYX-9SM, Y-3, Rick Owens, Ader Error та інших. До створення нового простору долучилась команда харківського магазину «Протагоніст».

Новий Sneaker Mate також оформили «переосмисленими артами», що прикрашали стіни першої снікер-хімчистки у Харкові. Автори робіт — ілюстратор Dima Phase та художник Нікіта Лаптінов.

Міста-герої. Дизайнер Нікіта Лаптінов створив логотипи для українських міст

В Sneaker Mate додають, що разом з новою точкою у Львові вони запустили й нову айдентику бренду. Її створенням займалось агенство 22Buro. 

«Вона відображає цінності бренду, які мандрують містами України та створюють міцне, дружнє ком’юніті навколо себе». 

Наразі Sneaker Mate також працює у Києві, Одесі та Дніпрі. Харківський простір бренду використовують як волонтерський штаб, а після закінчення війни команда планує відновити його.

Інстаграм львівського Sneaker Mate / Сайт 

Перша снікер-хімчистка Sneaker Mate відкрилася у 2016 році у Харкові, а з 2017 року їх другий простір працює у Києві на Подолі.

Усього точки Sneaker Mate є у чотирьох українських містах, включаючи Одесу та Дніпро, а на рахунку команди — колаборації з брендами Puma, Jägermeister та Ssur. Sneaker Mate займається не лише чисткою, а й ремонтом кросівок, а також просуває в Україні культуру кастомізації взуття.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis