Гурт Hyphen Dash випустив новий трек. Слухаємо

Київський гурт Hyphen Dash випустив трек новий трек Professor Doctor Honoris Causa Caligari («Кабінет доктора Калігарі»). Він записаний з електронним музикантом та продюсером Ігорем Кириленко, відомим під псевдонімом Hidden Element

В Hyphen Dash пояснили, що в новій роботі вони поєднали «вінтажні мотиви французьких детективів і хіп-хоп груви з агресивним звучанням», а звучання народилось в процесі одного зі студійних джемів. 

Назва треку відсилає до однойменного німого фільму жахів 1920 року.

«Назва з’явилася спонтанно і, першочергово, не несла ніякого підтексту, — пояснили учасники гурту. — Однак, згодом ми все ж знайшли дещо спільне між головними героями однойменного фільму, що за початковою концепцією режисерів символізували німецький режим часів Першої світової та загіпнозований диктатурою народ. Відгукнулося, защемило, зараз вважаємо цей збіг не випадковим».

1 березня Hyphen Dash також планують презентувати відео на новий трек. 

В листопаді 2022 року гурт випустив трек Pilgrim, записаний разом зі словацькою співачкою Тамарою Крамар. Докладніше про нього ми розповідали тут.

Hyphen Dash — проект трьох київських музикантів Михайла Бірченко, Даніїла Зубкова (Lucas Bird) та Євгена Пугачова. Гурт заснований у 2019 році, проте широкої популярності набрав після участі в проєкті ZMOVA у січні 2019 року — Hyphen Dash зіграли лайв у Національному художньому музеї.

У композиціях гурт змішує елементи сучасного джазу з хіп-хоп грувами, електронікою, доповнюючи це гітарними соло та імпровізаціями.

У 2021 році ми випустили велике інтерв’ю з учасниками Hyphen Dash, в якому музиканти розповіли про створення гурту, написання пісень, про концерти та імпровізаційну музичну сцену. Почитати матеріал можна за посиланням.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis