В Києві пройде благодійний фестиваль вуличної культури KALI FEST

21 жовтня у київському концертному залі Bel Etage Music Hall пройде благодійний фестиваль вуличної культури від студії звукозапису Kali Rec. Мета заходу — зібрати гроші для купівлі зимових речей українським військовим 

В коментарі DTF Magazine оин з організаторів фестивалю, репер НКНКТ, розповів, що один з основних меседжів заходу — це єдність. він додав, що команда Kali Rec вперше самостійно організовує подібний івент.

«Ідея нашого фестивалю вуличної культури вже давно була в голові, бо одна з головних ідей хіп-хоп руху — єдність. Ще одна його мета — це об’єднання діячів культури, їхніх проявів та взаємообмін з аудиторією. Наразі ми живемо у воєнні часи, тому кожен повинен бути на своєму фронті й допомагати країні та її захисникам».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений KALIYUGA PRODUCTION (@kali.rec)

Початок KALI FEST за плановано на 15:00.

В програмі заявлені виступи українських хіп-хоп виконавців НКНКТ, Tof, Yakata 044, PVNCH, Forcegng, музикантів Monsto та Jeremy Star, а також також заплановані реп та танцювальні батли, виставка стритарт-робіт з аукціоном і маркет з речами українських брендів.

Для переможців реп-батлів організатори підготували приз у вигляді безкоштовного запису та зведення треку на студії Kali Rec.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений KALIYUGA PRODUCTION (@kali.rec)

Купити квитки можна за посиланням. Зимовий одяг, придбаний за виручені з івенту кошти, організатори направлятимуть окремим підрозділам — про всі витрати команді відзвітує в соціальних мережах.

Kali Rec також відкрили окрему банку для охочих долучитися до збору коштів на зимові речі військовим.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis