В Німеччині пройде благодійна вечірка TOLOKA на підтримку українських волонтерів Repair Together

Українські електронні музиканти Саша Жиляєв та Олексій Маурін (дует POBO) разом з німецькою промо-групою Bliss 22 жовтня проведуть благодійну вечірку TOLOKA у німецькому місті Дармштадт. Мета івенту — зібрати кошти на підтримку волонтерської ініціативи Repair Together для відновлення українських сіл, що постраждали від російської окупації

Організатори TOLOKA планують за допомогою благодійної вечірки «залучити міжнародне ком’юніті до українського волонтерського руху відновлення». 

TOLOKA пройде у культовому для німецької електронної сцени клубі Galerie Kurzweil. В лайн-апі заявлені українські музиканти та продюсери Koloah, Borys, Noizar, Pavel Plastikk та дует POBO (Zhilik & Maurin). До них доєднаються німецькі діджеї Anna Hjalmarsson та Bliss, які зіграють сети на вечірці. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Fundraising event (@toloka__)

На TOLOKA також пройде благодійний маркет з традиційними стравами української кухні. Весь прибуток від продажу квитків, мерчу та маркету перерахують на підтримку Repair Together. 

Гості вечірки зможуть підтримати волонтерську організацію декількома способами: записатись на будівельні роботи з відновлення постраждалих сіл в Україні, зробити донат або підтримати другу хвилю їхньої міжнародної акції The Stone, яку запустили у вересні.

The Stone — це виставка, для якої команда розмістила у восьми європейських містах (Амстердамі, Празі, Парижі, Варшаві, Вільнюсі, Каунасі, Клайпеді та Берліні) цеглини зруйнованих українських будинків з написом «Уявіть, що це все, що залишилося від чийогось дому». Разом з каменями в різних точках Європи розклали постери з QR-кодом, перейшовши за яким можна було отримати детальну інформацію про діяльність Repair Together та способи підтримки постраждалих українців.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Repair Together (@repair.together)

Волонтерська ініціатива з відновлення деокупованих українських сіл та містечок Repair Together запустилась в травні цього року. Команда отримала широкий розголос завдяки толокам, під час яких волонтери прибирали зруйновані російськими військовими будинки, школи та палаци культури під сети локальних електронних артистів та діджеїв.

Про ініціативу писав ряд великих західних медіа, серед яких The New York Times, Dazed, Washington Post та BBC.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений don’t Take Fake | DTF Magazine (@donttakefake)

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis