В Одесі обмежили роботу нічних клубів

Одеська міська рада оголосила про впровадження нових обмежень в роботі клубів та інших розважальних закладів. Їм забороняється працювати на території Одеси з 22:00 до 9:00 

Крім того, в місті заборонили використовувати світлові чи «подібні до світлових» засоби, що «погіршують демаскувальні ознаки території», а також використання звукового обладнання, апаратури, акустичних систем та інших музичних засобів у зазначений період часу. В проміжку з 22:00 до 9:00 забороняється обслуговувати клієнтів «в приміщеннях, поза ними та на окремих територіях».

Спільне рішення 14 червня ухвалили начальник Одеської обласної державної (військової) адміністрації та командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Одеса».

Наразі комендантська година в Одесі та Одеській області діє 00:00 години до 05:00.

На початку червня одне з місцевих видань повідомило, що більшість закладів, наприклад, в районі Аркадія, зачиняється о 22:00. Проте, деякі з них продовжують працювати майже до 23:00, а прибирати територію завершують лише близько опівночі.

У червні Київська обласна військова адміністрація ввела обмеження на проведення розважальних заходів. Тепер вони мають завершуватись не пізніше 21:00.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis