Перший погляд: Новий дроп українського бренду VVHY ME

Український бренд VVHY ME представив другу частину весняно-літнього дропу. Це колекція базового одягу, в якій бренд хотів «відобразити своє розуміння естетики в одязі»

Про дроп

Друга частина колекції складається з лляних та бавовняних сорочок у двох варіаціях: з коротким та довгим рукавом, шортів та футболок. Останні прикрасили принтом з цитатою з роману Івана Багряного «Тигролови»: «Сміливі завжди мають щастя» (The Brave Are Always Be Lucky).

В коментарі DTF Magazine команда VVHY ME розповіла, що, створюючи речі, вони надихались «повсякденністю літа».

«В нас не було якоїсь конкретної ідеї, яку ми хотіли втілити в цьому дропі. Але нам завжди була цікава повсякденність та різні приємні дрібниці, що в ній приховані». 

Купити речі з нового дропу можна на сайті VVHY ME. 5% з продажу кожної речі перераховують до низки благодійних фондів та волонтерських ініціатив: Повернись ЖивимShields Ukraine, Volonterska UA та Cлава Кедр

До першої частини весняно-літнього дропу, представленого у квітні, увійшли двобортні класичні костюми, бавовняні карго-шорти, футболки, кепки та вкорочені куртки. У VVHY ME розповіли, що друга частина стала певним доповненням першого дропу, проте цього разу образи адаптували під жарку погоду. 

Про бренд

Бренд VVHY ME заснований в Харкові у 2019 році Олександрою Смірновою та Дмитром Дитюком. Він спеціалізується на створенні універсальних базових речей, а своїми флагманськими айтемами команда вважає класичні та бавовняні костюми і зимові пуховики. 

«Наш бренд не про те, як виділитися, а про те, як краще вписатися в маленькі повсякденні задоволення, наприклад, перший ковток ранкової кави, запах свіжої випічки, відчуття сонця на щоці, випадкова зустріч з другом чи прохолода літнього вечора».

Після початку повномасштабного вторгнення команда перемістилась до Львова, проте продовжила співпрацювати з харківським виробництвом. 

Речі VVHY ME представлені офлайн в київському ЦУМі, на -1 поверсі.

В червні DTF Magazine випустив добірку речей від українських брендів, на які варто звернути увагу.

У новому випуску — мікс із базових речей, одягу з принтами, текверу та аксесуарів. Одні бренди експериментують з матеріалами: наприклад, Feb використовує вовну мериноса для кроптопів, Cultnaked — екологічну віскозу для топа, прикрашеного металевою літерою C — логотипом бренду. Інші роблять ставку на принти: O(FourFour) друкує чорний принт на чорному гуді, Alice K — кролика на рожевій футболці, а ALCHEVSQUE × ЦЕХ — дим від заводів

Ознайомитись з добіркою можна в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis