В Парижі організують благодійний поп-ап українських брендів

Поп-ап маркет з речами українських брендів пройде з 10 по 13 квітня в Парижі. Це ініціатива Лілії Літковської — української дизайнерки та власниці однойменного бренду 

Участь у благодійному розпродажі візьмуть Katerina Kvit, T.Mosca, Bobkova, Nadya Dzyak,Gudu, LITKOVSKAYA, DZHUS, Shur Shur, Agape Jewelry, Logvin Jewelry та Chego Jewelry.

Половину виручених коштів організатори передадуть гуманітарним організаціям, що допомагають жителям України.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Litkovskaya (@litkovskaya_official)

Над організацією поп-апу працювала команда проєкту ArtCode.Ua, заснованого Лілією за кілька тижнів до початку повномасштабного наступу росії та представленого у березні під час Тижня моди у Парижі. Основна ідея платформи — просувати українських митців на світових ринках. 

«Провідні українські дизайнери подолали багато труднощів і привезли речі зі своїх студій по всій Україні, деякі з яких розташовані в районах бойових дій. Ми знову зібрали наші команди в безпечних місцях, щоб продовжити роботу. Це наш спосіб допомогти Україні та нашим командам у ці важкі часи», — прокоментували ідею поп-апу в LITKOVSKAYA. 

На початку березня на Tranoï trade show, що проходить паралельно з Тижнем моди у Парижі, представили колекції декількох українських брендів. Спочатку на шоу був запланований лице показ бренду дизайнерки Лілії Літковської.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis