В Україні запустили платформу для підтримки локальних брендів

На платформі PALIANYTSIA зібрали більше 30 українських брендів, які працюють в умовах війни та відправляють речі по Україні та за кордон. За словами ініціаторів проєкту, їх мета «познайомити світ з українською модою, допомогти фешн-бізнесу та підтримати економіку країни»

Серед представлених брендів: KSENIASCHNAIDER, Act.1, poustovit, O(FourFour), Pilsok, dzhus, JEU, TOTE, Nebesite, U-R-SO та Norba. Список постійно буде оновлюватись.

Між брендами на сайті розмістили посилання на донати для української армії та фондів, включно з рахунками Міністерства оборони України, Національного банку України, «Повернись живим»та «Армія SOS».

Частина брендів з PALIANYTSIA, крім основної роботи, займається пошивом амуніції для української армії чи перераховує кошти для гуманітарної підтримки жителів України.

«Ми вже показали всьому світу, які талановиті дизайнери живуть в нашій країні. Зараз час підтримати український фешн-бізнес, а разом з тим і економіку України. Купуючи продукцію українських брендів, ви допомагаєте людям зберегти робочі місця, а брендам — сплатити податки до державного бюджету, що забезпечить виплату пенсій та допомогу найбільш вразливим верствам суспільства під час війни», — говорять в команді проєкту.

Власники українських брендів, які хочуть долучитися до проєкту, можуть написати в дірект Маші або Лізі з команди.

У квітні фешн-експерт Джен Сідарі запустила онлайн-платформу ANGELS FOR FASHION для підтримки української індустрії моди в умовах війни. Там зібрали більше 30 українських дизайнерів та брендів, серед яких Валерія Ковальська, Іван Фролов, Riot Division, AATSU, Bobkova, Have A Rest, Gunia Project та FINCH.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ANGEL FOR FASHION (@angelforfashion.online)

Підтримати своїх: Це локальні бренди та магазини, що відновили роботу

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis