В Україні запустили збір коштів для психологічної реабілітації військових

Платформа для онлайн-терапії Hedepy разом з громадською організацією «Вільний Вибір» запустили ініціативу «Подаруй підтримку тим, хто захищає». Вона покликана надати можливість військовим, ветеранам та ветеранкам безоплатно проходити сеанси терапії  

На сайті Hedepy охочим пропонують «підвісити терапію для захисників» — зробити донат на рахунок проєкту можна за посиланням. В Hedepy додали, що вартість однієї сесії військових — 1000 гривень, проте задонатити можна будь-яку довільну суму.

«Як ми знаємо, маленьких донатів не буває. А в цьому випадку всі донати надважливі, адже разом вони будуть перетворюватися у підвішені сесії для захисників та захисниць».

Крім того, в команді платформи закликали поширювати інформацію про важливість психологічної підтримки та реабілітації для військовослужбовців та ветеранів.

Для цього Hedepy та «Вільний Вибір» спільно з вуличним художником ukrgatikula та фотографом Віталієм Юрасовим розмістили постери кампейну «Подаруй підтримку тим, хто захищає» на локаціях та блокпостах по Києву.

В команді пояснили: «Розташування робіт на воєнних блокпостах — важливе нагадування про те, що війна продовжує змінювати реальність нашого життя. Наразі як ніколи важливо допомагати, а також підтримувати ментальний стан захисників: людей, які платять найвищу ціну для того, аби повернути мирне життя».

Платформа Hedepy, посилаючись на дані анонімного опитування Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів України, повідомляє, що близько 67% опитаних ветеранів та ветеранок «вважають психологічні розлади однією з найактуальніших проблем, з якими вони стикаються».

64% респондентів також назвали однією з проблем непорозуміння з боку суспільства, а на думку 65% опитаних, ветерани та ветеранки після повернення з фронту можуть стикнутися з конфліктами всередині своїх родин.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis