Vans випустив кеди на честь останнього альбому Мака Міллера

Для створення моделі Swimming бренд співпрацював з родиною Міллера. Новим релізом у Vans відзначили п’яту річницю з моменту релізу Swimming —  останнього альбому, який 2018 року вийшов ще за життя репера

За основу нової пари взяли модель кед Authentic, яку постійно обирав сам Мак Міллер.

Чорний текстильний верх моделі Authentic прикрасили символами Інь-Ян, які символізують альбом Swimming та його продовження — Circles, реліз якого відбувся посмертно у 2020 році. Знак доповнили фразою Swimming by Mac Miller.

Серед інших деталей: написи Mac Miller 1992 Til ∞, що протягуються по всій підошві, традиційний брендинг Vans на п’яті та рожево-фіолетова фірмова коробка з назвою моделі.

Лімітований реліз моделі відбувся 3 серпня, в день релізу альбому Swimming, в офіційному магазині мерча Мака Міллера. Всі пари розкупили за кілька годин.

Частину коштів, вторгованих з продажу пари, перерахують до благодійного фонду Mac Miller Fund. Він спеціалізується на підтримці молодих музикантів.

Репер Мак Міллер помер у вересні 2018 року. Причиною смерті стало передозування сумішшю кокаїну, кодеїну та алкоголю. 

Навесні 2022 року Стівена Волтера засудили до 17,5 років ув’язнення. Прокурори стверджують, що Стівен передав підроблені таблетки оксикодону дилеру репера. У складі таблеток виявили фентаніл — вид синтетичного опіоїда, який у суміші з алкоголем, кодеїном та кокаїном призвів до смерті Мака Міллера.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis