Repair Together запустили інтернаціональний будівельний табір

В Чернігівській області стартував інтернаціональний будівельний табір від команди волонтерської ініціативи Repair Together. Він працюватиме протягом трьох місяців, до 10 жовтня 

Мета нового проєкту Repair Together — реконструювати місцеве житло, пошкоджене чи зруйноване внаслідок бойових дій. До участі в таборі залучені українські та іноземні волонтери, а за три місяці роботи команда планує збудувати мінімум дев’ять будинків на місці зруйнованого житла в Іванівській громаді, Чернігівської області. 

Роботу волонтерів курують професійні будівельники. 

Долучитись до кемпу може кожен охочий — для цього потрібно написати в Телеграм-бот Repair Together. Участь в проєкті безплатна, єдина умова — вік від 18 років. Перебувати в таборі можна протягом будь-якого часу: від двох днів до трьох місяців роботи проєкту.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Repair Together (@repair.together)

Волонтерів забезпечують проживанням у наметовому таборі з базовими потребами: харчуванням, душем та інтернетом від Starlink. Для учасників проєкту також розробили програму івентів у вільний час: кінопоказів, виступів локальних електронних артистів та музичних колективів, стендапи, майстер-класи та нетворкінги.

Серед запланованих чи вже реалізованих івентів в Repair Together перерахували покази стрічок «Земля блакитна немов апельсин», «Мої думки тихі», «Вусатий фанк», «Українські шерифи» та «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго», концерти Андрія Бармалія, гурту Cepasa та фольклорного гурту «Вільце», а також стендапи коміків Саші Київського та Слави Бу і майстер-клас з шовкографії від Printostan. 

В Repair Together також розповіли, що наразі вони вже відбудували сім повністю зруйнованих будинків, ще 20 — відремонтували власними силами, а ще у 49 випадках допомогли відновити житло із залученням міжнародних фондів. Крім того, за період виїздних рейв-толок волонтери прибрали залишки понад 170 зруйнованих будинків у 19 селах.

Загалом з травня 2022 року до проєктів Repair 4000 волонтерів до різноманітних заходів із відбудови

Волонтерська ініціатива з відновлення деокупованих українських сіл та містечок Repair Together запустилась в травні 2022 року. Команда отримала широкий розголос завдяки толокам, під час яких волонтери прибирали зруйновані російськими військовими будинки, школи та палаци культури під сети локальних електронних артистів та діджеїв.

Про ініціативу писав ряд великих західних медіа, серед яких The New York Times, Dazed, Washington Post та BBC.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis