Видавництво Rizzoli випустить книгу про Бенксі

Книга Banksy: Building Castles in the Sky: An Unauthorized Exhibition («Бенксі: Будуючи небесні замки. Неавторизована виставка») стане також каталогом однойменної виставки, яка наразі триває у колишньому Міжнародному центрі музею фотографії в Нью-Йорку. Співавтори видання Стефано Антонеллі (організатор першої великої виставки Бенксі в Європі) та Джанлука Марціані також виступають кураторами експозиції

На Banksy Building Castles in the Sky представлені 120 робіт британського художника з приватних колекцій. Кожна доповнена супроводжувальним текстом, що пояснює сенс зображеного та відсилання, яка вона містить.

«Бенксі продовжує розширювати межі та ставити під сумнів мораль суспільства своїм іронічним, культовим і нешанобливим стилем. Його особистість становить лише невелику частку таємниці, оскільки його роботи — метафоричний айсберг, що глибоко проникає в серцевину людства, а не лише псують поверхні», — говорять про Бенксі Антонеллі та Марціані.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений New York Banksy (@newyorkbanksy)

Книга-каталог міститиме зображення всіх робіт, а також кураторські есе, що досліджують творчість Бенксі. Вона вийде друком 6 вересня. Її вже можна передзамовити.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Rizzoli Publications (@rizzolibooks)

Виставка у Нью-Йорку триватиме до 5 вересня.

У березні британська платформа MyArtBroker виставила на «тихий аукціон» антивоєнну картину Бенксі CND Soldiers, створену художником у 2003 році. Всі кошти з продажу відправили на рахунок київської дитячої лікарні «Охматдит», що лікує поранених внаслідок російської агресії дітей. 

Стартова ціна картини склала 20 тисяч фунтів стерлінгів. Продали роботу за 81 тисячу фунтів стерлінгів (понад три мільйони гривень).

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis