Вийшов четвертий епізод подкасту DTF Magazine. Розповідаємо про Childish Gambino

Разом з інноваційними партнерами ПриватБанк і Visa ми продовжуємо подкаст-проєкт про головних героїв попкультури й сучасної моди. Героєм четвертого епізоду став музикант, актор та режисер Дональд Гловер, aka Childish Gambino

 Епізод вже можна послухати на платформах Apple Podcasts, Spotify та Google Podcasts.


004. Хто такий Дональд Гловер, який придумав Childish Gambino (і серіал «Атланта»)?

Гловер починав як комедійний актор і сценарист ситкомів, а згодом його власний серіал «Атланта» назвуть одним з найкращих на сучасному телебаченні, відзначатимуть преміями «Еммі» та «Золотий глобус». Його дебютний альбом музичний журнал Pitchfork оцінив в 1,6 бала з 10, а вже через десять років його лонгплей здобув п’ять номінацій на «Греммі». 2018 року Гамбіно випустив This is America, один з найобговорюваніших кліпів, після чого про нього масово заговорили навіть в Україні.

Перераховувати досягнення Гловера можна до нескінченності, а ажіотаж навколо нього не спадає навіть попри тривалі періоди мовчання. Так сталося і в березні цього року, коли музикант без будь-яких анонсів випустив новий альбом, який раніше обіцяв зробити останнім у дискографії Childish Gambino. А після — знову зник з інфополя, нічого не пояснивши та залишивши фанатів у чеканні третього сезону «Атланти».

Очікуючи на його новий камбек, детальніше знайомимо з одним із найнепередбачуваніших артистів, якому вдається існувати у світі музики, телебачення та кіно, але найголовніше — досягати визнання у кожному з них. 

Детальніше про випуск: 
  • Чому у дитинстві Гамбіно був змушений потайки слухати «Сімпсонів» під ковдрою та пробиратися на сеанси у кіно?
  • Хто був улюбленим персонажем Дональда у «Зоряних війнах» та чому він став для нього пророчим?
  • Як з’явився псевдонім Childish Gambino та чому журнал Pitchfork оцінив його дебютний альбом на 1,6 з 10 балів?
  • Як Дональд придумав серіал «Атланта» та чому йому доводилось обманювати телеканал FX?
  • Через що музикант бойкотував «Греммі»?
  • Чому Дональд Гловер хоче попрощатись з Childish Gambino?


 Звісно ж, представляємо новий кавер для диджитал-карток Visa від ПриватБанк в Apple Pay і Google Pay. Його автором стала наша постійна ілюстраторка Майа Нгуєн. Завантажуйте кавер вже зараз.

І не забувайте про те, що у кожному випуску є запитання — і це ваша можливість виграти подарунки від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa. Відповіді прийматимемо до 12:00 4 серпня. Правила участі — читайте тут.


Також ми визначили нового переможця, який отримає спеціальний подарунок від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa — це @yakkymenko. Привильна відповідь на запитання третього подкасту — «Як хлопчик»/«Як хлопчики». 

Детальніше про наші подкасти з ПриватБанк і Visa

У липні DTF Magazine разом з інноваційними партнерами ПриватБанк і Visa запустили 10-серійний подкаст-проєкт. Щосереди ми знайомимо вас із людьми, які вже стали героями сучасності. Вони змінюють правила гри та формують новий порядок денний не лише у своїй галузі, а й у сучасній культурі загалом. Стежити за ними можна в нашому спеціальному розділі — «Подкасти».

У першому випуску ми вже розповіли історію створення технологічного бренду Acronym, а у другому говорили про особистості репера Tyler, The Creator, а у третьому познайомили з брендом Comme des Garçons

Для цього проєкту ми підготували особливі кавери для диджитал-картки Visa від ПриватБанк.

Розробляючи дизайн кожної картки, наші ілюстратори орієнтувалися на конкретну тему й героя випуску. 

Але й це ще не все.

Наприкінці кожного подкасту ми ставимо одне запитання, правильна відповідь на яке допоможе вам виграти спеціальні подарунки від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa. Усе, що вам треба зробити,— написати відповідь під постом у нашому Інстаграмі @donttakefake, де ми анонсуємо вихід відповідного епізоду, або у такому ж пості @privatbank_original. Серед авторів усіх правильних відповідей ми обираємо переможця за допомогою random.org. 

Відповіді на запитання з другого епізоду прийматимемо до 12:00 21 червня. Переможців оголосимо в день анонсу третього випуску тут та в нашому Інстаграмі — @donttakefake.

Спільний проєкт

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis