Вийшов перший тизер фільму «Син» з Ентоні Гопкінсом, Лорою Дерн та Гʼю Джекменом

Премʼєра драми «Син» французького режисера та драматурга Флоріана Зеллера («Батько») відбудеться на Венеційському кінофестивалі, який триватиме з 31 серпня до 10 вересня. Фільм розповість історію Пітера (Гʼю Джекман), який одночасно має опікуватися сином від попереднього шлюбу Ніколасом (Зен Макграт) та новонародженим малюком від нової дружини

Пітер зіштовхнеться з підлітковою кризою Ніколаса, який через розлучення батьків прогулює школу, поводиться агресивно й почувається самотнім та покинутим.

«Син» знятий за однойменною пʼєсою Зеллера, що входить до його трилогії «Мати», «Батько», «Син». Сценарій до стрічки написав Крістофер Гемптон, який також відповідав за сценарій попередньої картини Зеллера «Батько».

Пʼєсу «Батько» режисер екранізував у 2020 році. Ця історія присвячена стосункам доньки та її батька, який страждає на деменцію і вважає, що його дитина хоче відібрати в нього квартиру. Головні ролі в стрічці виконали Ентоні Гопкінс та Олівія Колман.

«Батька» номінували на шість премій «Оскар». Стрічка отримала дві нагороди — Гопкінса відзначили, як найкращого актора, а Зеллер і Гемптон отримали статуетку за найкращий адаптований сценарій.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis