Вийшов тизер-трейлер серіалу «Дім дракона»

Стримінг HBO Max опублікував новий тизер-трейлер шоу «Дім дракона», прем’єра якого відбудеться 21 серпня. Головні ролі у серіалі-приквелі «Гри престолів» виконали Метт Смітт («Корона») та Емма Д’Арсі. Перший сезон матиме 10 серій

Шоу засноване на книзі Джорджа Мартіна «Полум’я та кров». Його дія розгортається за 200 років до подій «Гри престолів» і розповідає історію будинку Таргарієнів, а також кривавих битв і подій, що супроводжували династію.

Смітту дісталася роль Деймона Таргарієна — молодшого брата короля Візериса I. Емма Д’Арсі виконує роль його племінниці Рейніри Таргарієн, дочки Візериса I.

Спродюсували шоу Мігель Сапочник («Гра престолів», «Видозмінений вуглець») та Райан Кондал («Колонія») — він же написав сценарій. Виконавчим продюсером став Джордж Р.Р. Мартін.

Деймон Таргарієн претендував на престол, але отримав лише статус Принца. Він був вершником дракона Караксеса і володів фамільним валірійським мечем Темна Сестра, його сюжетну лінію докладно описано у книзі «Порочний принц».

Рейніра Таргарієн була вершницею дракона Сіракс. Через її права на престол після смерті батька й почалася війна, що увійшла до історії семи королівств як Танець Драконів.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis