Вілл Сміт в ролі утеклого раба у першому тизері драми «Емансипація»

Стримінг Apple TV+ показав перший тизер фільму Антуана Фукуа («Тренувальний день», «Винний») «Емансипація» з Віллом Смітом у головній ролі. Актор зіграв утеклого раба, який під час Громадянської війни в США намагається возз’єднатися з сімʼєю

В основі сценарію — реальна історія, яку в 1863 році опублікував журнал Harper’s Weekly. То була серія фото темношкірих рабів, на одному з яких фотограф зафіксував спотворену шрамами спину чоловіка на імʼя Пітер, що постраждав від регулярних побоїв з боку наглядача за рабами.

В інтервʼю Deadline Фукуа назвав «Емансипацію» найважчим фільмом у своїй карʼєрі — зйомки постійно переривалися через COVID-19 та сильні урагани, також знімальній команді довелося переїжджати зі штату Джорджія до штату Луїзіана.

На новому режисер зіштовхнувся з тим, що ураган Іда, який стався у 2021 році, зруйнував не тільки відібрані ним локації, але й житло деяких членів команди. Фукуа зазначив, що знімати доводилося на болотах, що також було не надто безпечним, адже там «живе купа алігаторів».

Сценарій написав Білл Коллаж («Кредо вбивці»).

Світова премʼєра стрічки відбудеться 2 грудня, а 9 грудня фільм вийде на Apple TV+. Американські медіа вважають, що  стримінг висуватиме цей фільм на «Оскар».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis