У новому фільмі Йоргоса Лантімоса знімуться Емма Стоун, Віллем Дефо, Марґарет Кволлі та Джессі Племонс

У новій стрічці Йоргоса Лантімоса And («Та») знімуться Емма Стоун («Ла-Ла Ленд»), Віллем Дефо («Маяк»), Марґарет Кволлі («Одного разу в Голлівуді») та Джессі Племонс («Фарґо»), пише The Hollywood Reporter. Зйомки картини почнуться у жовтні в Новому Орлеані. Сценарій написав сам Лантімос спільно з Ефтімісом Філіппу («Убивство священного оленя», «Лобстер»)

Сюжет нової стрічки поки не розкривають. Наразі Лантімос працює над постпродакшеном фільму «Бідолахи», де також знялися Стоун, Дефо та Кволлі.

Навіщо Йоргос Лантімос знімає фільми про ніяковість та абсурд

«Бідолахи» зняті за однойменним романом Аласдера Грея 1992 року, який називають постмодерністською варіацією «Франкенштейна». Його дія відбувається у Шотландії наприкінці XIX сторіччя.

У центрі сюжету Вікторія Блессінгтон (Емма Стоун) — мати чотирьох дітей, лікарка та соціалістка. Жінка нещаслива у шлюбі з абʼюзивним чоловіком, тому вирішує коротити собі віку на девʼятому місяці вагітності. Її тіло витягне з вводи невизнаний геній медицини, доктор Боглоу Бакстер. Він оживить Вікторію, пересадивши їй мозок її ненародженого малюка.

Жінка отримає нове імʼя, Белла Бакстер, та свідомість дитини. Однак головна героїня аномально швидко навчиться бути частиною суспільства, опанує політику та навіть втече до Парижу з коханцем.

Лантімос збирався перенести на екран не лише сюжет, але й незвичний стиль роману. Книга Грея стилізована під щоденник шотландського лікаря та містить багато історичних коментарів, медичних ілюстрацій, портретів персонажів, картин природи, карт Глазго тощо. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis