Помер Ден Вайден — автор слогану Just Do It

Cпівзасновник незалежної рекламної агенції Wieden+Kennedy Ден Вайден помер у віці 77 років, пише Business Insider. Вайден був автором культової рекламної Nike під слоганом Just Do It

У 1982 році Вайден разом зі своїм партнером Девідом Кеннеді заснував рекламне агентство Wieden+Kennedy, що базувалось в Портленді, штат Орегон. Агентство займалося створенням рекламних кампаній для великих брендів, серед яких McDonalds, Bud Light та Old Spice.

У 1988 році Wieden+Kennedy представили одну з найвідоміших у світі кампаній для бренду Nike — Just Do It. Це була добірка роликів за участі професіональних атлетів та спортсменів-початківців, які розповідали про свої досягнення та мотивацію для тренувань.

«Кожен рекламний ролик розроблявся окремою творчою командою та помітно відрізнявся від інших, — розповідав Ден Вайден. — Переглядаючи роботу ввечері перед презентацією для Nike, я відчув, що нам потрібен слоган, який надасть певної єдності. Слоган, який би працював як для найзапекліших спортсменів, так і для тих, хто обговорював ранкову прогулянку».

Офіційна причина смерті Дена Вайдена невідома. У Wieden+Kennedy розповіли, що він «мирно помер поруч із дружиною».

«Дякую, Ден, за те, що ти широко відкрив двері людям, щоб вони могли реалізувати свій потенціал на повну. Ми будемо дуже за тобою сумувати», — написали в Твіттері компанії.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis