Ґільєрмо дель Торо зніме ще один анімаційний фільм

Ґільєрмо дель Торо розповів британському виданню Telegraph, що однією з його наступних робіт стане анімаційна екранізація роману британського письменника, нобелівського лауреата Кадзуо Ішіґуро «Похований велетень». Режисер створить її у стоп-моушн техніці, яку використовував на зйомках «Піноккіо Ґільєрмо дель Торо»

Дія роману Ішіґуро, виданого у 2015 році, відбувається у середньовічній Англії, в часи після правління короля Артура. Подружжя Аксель та Беатріс прямують до сусіднього селища, щоб відшукати сина, якого не бачили багато років.

У той самий час їхнє власне селище вкриває туман, після чого місцеві забувають минуле. Аксель та Беатріс продовжать мандрівку та зустрінуть племінника померлого короля Артура, сера Гавейна, який шукає дракониху Квериг, щоб убити її.

Сценарій до мультфільму дель Торо напише разом з Деннісом Келлі («Утопія»). Вони вже працюють над сюжетом, а навесні режисер планує роботу над дизайном персонажів. Утім повноцінно знімати екранізацію «Похованого велетня» дель Торо почне за два роки, «тому, що спочатку хоче випустити повнометражне ігрове кіно».

Новою картиною режисера може стати історія доктора Франкенштейна для стримінгу Netflix, головну роль у якій може виконуватиме Оскар Айзек («Дюна»). Початок виробництва стрічки планується на літо 2023 року.

Фільм може стати третім проєктом дель Торо для стримінгу — 25 жовтня 2022 там вийшов горор-серіал «Кабінет курйозів», а 9 грудня 2022 відбулася премʼєра «Піноккіо Ґільєрмо дель Торо». Останній вже відзначили премією «Золотий глобус», як найкращий анімаційний фільм, а також номінували на «Оскар» у тій самій категорії.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis