«Видавництво» випустить комікс «Чорна діра», який хотів екранізувати Девід Фінчер

Видавництво «Видавництво» анонсувало реліз коміксу для дорослих «Чорна діра» (Black Hole) Чарльза Бернза. Видання, яке готували протягом двох років, вийде друком у середині серпня 2023 року

У книзі йдеться про групу підлітків у Сієтлі 1970-х. Серед них поширюється невідома хвороба, яка передається статевим шляхом. Після сексу у тінейджерів відбуваються різні мутації з тілом: виростають хвости, роги та інші нові кінцівки, але є і ті, кому пощастило відбутися непомітними відмінностями. Після зараження інфікованні миттєво стають вигнанцям у суспільстві. 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от видавництво «Видавництво» (@vydavnytstvo)

«Я написав кілька оповідань, які були пов’язані з “Підлітковою чумою”. І мені подобається думати про дорослішання як про хворобу, через яку ти страждаєш і що вона впливає на людей різним чином», — розповідав автор Чарльз Бернз про задум. 

Передзамовити видання можна на сайті видавництва.

Комікс виходив з 1995 до 2005 року, поки не об’єднав всі 12 випусків під однією обкладинкою. 2005 року року його мав екранізувати Александр Ажа («Криваві жнива», «Пагорби мають очі»), а сценарій до нього готували Ніл Гейман («Піщана людина») та Роджер Ейвері (співавтор «Кримінального чтива»). Через три роки у кріслі режисера Ажу замінив Девід Фінчер, але він відмовився від виробництва, сфокусувавшись на зніманні «Дівчини з тату дракона» (The Girl with the Dragon Tatoo).

З 2018 року права на комікс належать студії Бреда Пітта Plan B, а у режисерах фільму — Рік Фамуїва (Dope). Втім, жодних новин про проєкт поки нема.  

Чарльз Бернз — автор американських коміксів, карикатурист та ілюстратор. Бернз отримував премію «Гарві», яку вручають за досягнення у комікс-індустрії, у 1998, 1999, 2001, 2002, 2004, 2005 та 2006 роках як «Найкращий художник» за роботу над серією «Чорної діри». 2006 року цей комікс отримав премію Ігнаца за «Видатну антологію або збірку», а 2007 року став лауреатом премії Essentials of Angoulême.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis