Вийшов альбом саундтреків «Барбі» з новими піснями Tame Impala та Charlie XCX

На Atlantic Records вийшов альбом із 17 треками до фільму «Барбі» Ґрети Ґервіґ, який вже показують в кіно. Альбом продюсував Марк Ронсон разом з Ендрю Вайаттом, зібравши нові пісні від Біллі Айліш, Дуа Ліпи, Tame Impala, Charlie XCX та інших

Прослухати альбом можна на Spotify та Apple Music.

В оригінальному брифі йшлося лише про дві пісні, — розповідає Ронсон в інтерв’ю Vulture про ідею саундтреку. — Ноа і Ґрета [Ґервіґ і її чоловік Баумбах — автори сценарію фільму. — Прим. DTF Magazine] нахабно назвали їх “Хітові пісні Барбі та Кена”: ось така мінідиректива про те, як вони уявляли ці пісні. Пісня Барбі про її ідеальну ніч (Dua Lipa — Dance the Night), а пісня Кена — у мене з’явилося відчуття відразу після прочитання сценарію — про хлопця, який не може залишити свій шлях (Ryan Gosling — I’m Just Ken)». 

Марк Ронсон спершу продюсував дві пісні, але в результаті працював над всім альбомом. 

У збірці треків також взяв участь Раян Гослінг, який приміряв образ Кена у фільмі. Актор грає у власному гурті Dead Man’s Bones та виконував свої партії у «Ла Ла Ленді» Демієна Шазелля, тому не вперше працює зі співами. Для треку I’m Just Ken з «Барбі» йому підіграли Slash, Wolf Van Halen та Джош Фріз з Foo Fighters.

З початку оголошення про фільм «Барбі» йшлося і про можливість залучення треку Barbie Girl гурту Aqua. «Маємо сказати, що відхилили пропозицію. Раян Гослінг недостатньо хороший, — жартував музикант гурту Сьорен Растед в інтерв’ю Variety 2022 року. — Я розумію, чому її не використали, але це все одно принесе нам багато уваги». 

Компанія-виробник ляльки Mattel у 1997 році подала на Aqua до суду за використання образу Барбі у їхній пісні, але програла його, адже вдалося довести пародійний характер Barbie World. Щоправда, у 2009 році Mattel скористалася цим треком у рекламі, переписавши слова. У фільмі Ґервіґ Barbie World все ж таки заграла, але у вигляді біта для треку Barbie Girl Нікі Мінаж та Ice Spice. Назву гурту Aqua залишили в титрах до пісні. 

Робота над фільмом про Барбі розпочалася ще 2014 року. Спочатку компанія-виробник ляльок Mattel уклала договір про знімання із Sony Pictures. За непідтвердженою інформацією головну роль у ньому мала зіграти Емі Шумер («Красуня на всю голову»), яка пізніше відмовилася. У результаті проєкт так і не реалізували через розбіжності між Mattel та Sony Pictures.

Ґрета Ґервіґ приєдналась до команди фільму у 2019 році вже зі студією Warner Bros. Сценарій вона написала разом зі своїм чоловіком, режисером Ноєм Баумбахом. Це її третя самостійна стрічка після «Леді Птахи» (Lady Bird) та «Маленьких жінок» («Little Women»). 

  Кінопідрозділ Mattel, який створив ляльку, запускає ще 45 проєктів за мотивами своїх іграшок. Докладніше про 14 з них ми писали у нашому матеріалі

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis