Вийшов перший тизер фільму про Барбі. З відсилкою до «Космічної одіссеї» Стенлі Кубрика

Warner Bros. опублікувала перший тизер-трейлер фільму «Барбі» режисерки Ґрети Ґервіг («Маленькі жінки», «Леді-Птаха»). Барбі та Кенів у фільмі зіграли одразу кілька акторів — Марго Роббі, Раян Гослінг, Шуті Гатва, Ісса Рей, Вілл Феррел, Кейт Маккіннон, Сіму Лю, Майкл Сера та Америка Феррера

Перший тизер стрічки копіює вступ до стрічки «2021: Космічна одіссея» Стенлі Кубрика. Але замість загадкового моноліта зʼявляється лялька Барбі у виконанні Марго Роббі.

Для актриси підібрали образ найпершої ляльки Барбі, яку представили на виставці іграшок у Нью-Йорк у 1959 році. Тоді лялька мала лише дві версії — блондинки та брюнетки.

Сюжет та остаточний каст фільму досі тримають у секреті. Премʼєра стрічки запланована на 21 липня 2023 року.

Робота над фільмом «Барбі» почалася у 2014 році. Початково компанія-виробник Mattel підписала договір про виробництво стрічки з Sony Pictures. За непідтвердженою інформацією, головну роль у картині мала зіграти Емі Шумер («Красуня на всю голову»), яка пізніше відмовилася.

Ґервіг приєдналася до команди фільму у 2019 році. Разом з режисером та чоловіком Ноєм Баумбахом («Шлюбна історія») вона написала сценарій.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis