Zavoloka випустила новий альбом

Українська композиторка та саундартистка Zavoloka представила лонгплей Amulet. Роботу, до якої увійшло девʼять треків, музикантка присвятила «вільній Україні». Разом з Zavoloka над альбомом працювали Ната Жижченко з ONUKA, яка записала кілька партій на сопілці, Дмитро Федоренко з Kotra — він грав на кобзі. Zavoloka належать партії на дудці-колянці та дримбі 

«„Спроможність до неможливого“ — навесні 2022 я десь почула десь таку фразу про Україну, й вона мене дуже надихнула. Тоді мені було складно писати музику, оскільки емоції переповнювали. Щоб повернутися до творчості, я потроху почала записувати мелодії та українські народні музичні інструменти, які згодом викристалізувалися в AMULET як трансформація болю в зцілення, знищення у творення, темряви у світло», — описує нову роботу Zavoloka.

Amulet вийшов на лейблах Prostir та I Shall Sing Until My Land Is Free, заснованих Zavoloka спільно з Дмитром Федоренком.

Zavoloka — сценічне ім’я Катерини Заволоки,  української композиторки, саунд-артистки та візуальної мисткині, що наразі живе в Берліні та «присвячує себе оркеструванню безкомпромісної експериментальної музики, вільної від жанрових визначень і стилів».

У своїй музиці досліджує старовинну українську культуру і музику, й осмислює її за допомогою сучасних цифрових інструментів, поєднуючи традиційні та синтетичні елементи.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis